تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Patched world نسخه SKiDROW

Patched world یک بازی استراتژیک در زمان واقعی یا RTS است و شما باید در جهان سفر کنید و به دنبال تجهیزات بهتری بگردید و سربازان خودتان را ارتقا دهید . همچنین می توانید قلعه های دشمنانتان را بگیرید ، سربازان آنها را اسیر کنید و از تجهیزات آنها برای خودتان استفاده کنید . کل محتوا و سیستم بازی بر قوانین فیزیک استوار است . در این بازی باید مراقب نوع سلاح های خودتان و سلاح های دشمن باشید چرا که سیستم اسلحه بازی به گونه ای طراحی شده که سلاح ها هر کدام قابلیت های منحصر به فردی دارند و همچنین هرکدام نقطه ضعف هایی دارند که ممکن است استفاده آن به ضرر شما تمام شود . پس انتخاب نوع اسلحه از قدرت اسلحه با اهمیت تر است . در بازی Patched world سیستمی به اسم سیستم بذر یا دانه وجود دارد . در این سیستم به شما امکان ساخت ارتش داده می شود و شما می توانید بدین وسیله همراهان و یاران ارتشی خود را بسازید . باید به این موضوع دقت کنید که هر کسی که امکان ساخت بالاتر و تجهیزات بهتری داشته باشد نیروی ارتشی قوی تر و کارآمد تری نیز خواهد داشت . سیستم دیگری که در بازی وجود دارد سیستم نمایندگی است و یاران شما می توانند به عنوان نماینده شما کار کنند و به دیگر نقاط سفر کنند و برای شما متحد جمع آوری کنند و یا از اوضاع دیگر مناطق زمین شما را باخبر کنند . در بازی Patched world فناوری های شما و سرزمین شما از دوران انسان های اولیه تا جنگ جهانی دوم قابل پیشرفت خواهد بود . شما می توانید در این بازی از بین 4 جناح کلی سامورایی ، روم باستان ، وایکینگ ها و سربازان صلیبی یکی را انتخاب کنید و شکل و شمایل کل سرزمین شما بسته به نوع تمدنی که انتخاب می کنید ، تغییر می کند . برای بازیکنان این بازی یک جایزه هم قرار گرفته به اسم سیاهچاله ها که در آن گنج ها و معماری های پیشرفته ای قرار گرفته است که با استفاده از آن بتوانید فرآیند پیشرفتتان را تسریع ببخشید . 
نام: Patched world
حجم فایل: 7.01 گیگابایت
شرکت سازنده: Moondolino
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: SKiDROW
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک ، اکشن ، نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Moondolino
رمز فایل: www.download.ir

Patched world - SKiDROW

Command your army in RTS mode.Control your character in TPS mode.There is no delay between RTS and TPS mode.Travel world, seek better equipment, upgrade your soldiers and capture enemy castles.Physics based melee system -
Weapon damage is relative to relative velocity.Tip of pole arms have blade damage, while wood part of pole arms have impact damage.You can parry enemy attacks. But parrying giant hammer with sword is not a good idea.

لینک دانلود