تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

Patternodes v2.2.3 نرم افزار انیمیشن سازی نسخه مک

Patternodes یک ابزار برای طراحی الگوها، انیمیشن ها، گرادینت و تصاویر و طراحی های مبتنی بر تکرار است. این کار با تعریف دنباله ای از مراحل،دنبال کردن دستور العمل ها الگوی تصویر را توصیف می کند. هر عملیات یا عنصری از الگو توسط صفحه کوچکی به نام NODE یا “گره” نمایش داده می شود، و گره ها با اتصالاتی که بین آنها ایجاد می شود مرتبط می شوند. از آنجایی که گره ها می توانند آزادانه با هم ترکیب و به هم متصل شوند و اتصال یابند، به این طریق رابط بسیار منعطف و قدرتمندی به شما می دهد.در حالی که این رابط کاربری به طرز دیگری از تفکر نیازمند است همچنین این رابط در مقایسه با ویراستاران و طراحان سنتی فواید و امکانات بسیار زیادی را ارائه می دهد. مهم تر از همه این امکان را برای شما فراهم می کند که از نوار های لغزنده(Slider) برای تغییر لحظه ای و فوری هر منظره و جنبه ای استفاده کنید، مانند رنگ، فضا های مابین عناصر، اندازه و سایز، چرخش و یا تکرار هر بخشی از الگوی مورد نظر بدون اینکه مجبور باشید مرحله یا قدمی را دوباره تکرار کنید. همچنین می توانید مقدار مشخص از محدوده هایی از انیمیشن ها را برای هر یک از این پارامترها مشخص کنید.نتیجه کاشی الگویی همیشه در نمای پیش نمایش در پایین صفحه نمایش داده می شود، تکرار و به روز رسانی در لحظه با حتی کوچک ترین تغییر انجام می شود و به شما بازخورد قوی ای از نتیجه نهایی خواهد داد و به شما نشان می دهد که نتیجه نهایی چه خواهد بود. برای اینکه ساخت الگو ها بسیار راحت تر شود PatterNodes همچنین بسیازی از رشته(NODE) ها وجود دارند که به صورت خودکار برخی از کارهای خسته کننده و عادی مانند تکرار عناصر در لبه های الگو و کاشی و طرح های اسلیمی را را انجام می دهد تا الگوی کاشی یکپارچه و یکدست شود ، یا کارهایی از قبیل تصادقی سازی جنبه های مختلف اعم از رنگ، موقعیت، چرخش و … از عناصر موجود در الگو برای زنده سازی و دادن جلوه بیشتر به آن.سرانجام ، هنگامی که کار خود را انجام دادید می توانید به سادگی کاشی الگو را در هر جایی یا برنامه گرافیکی مورد استفاده خود کپی کنید، یا آن را به صورت گرافیک بُرداری(vector) یا یک فایل تصویری بیت مپ(bitmap) صادر کنید و خروجی بگیرید. همچنین انیمیشن ها قابلیت صدور به حالت GIF, MOV, PNG , JPEG را دارا هستند.
نام: Patternodes
شرکت سازنده: Lost Minds
ورژن: v2.2.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: مک
رمز فایل: www.download.ir

Patternodes v2.2.3 MacOS

PatterNodes is a tool for creating graphical patterns, animations, gradients, or illustrations based on repetitions. This is done by defining a sequence of steps, a recipe of sorts, that describes the pattern. Each pattern element or operation is represented by a little panel called a node, and the nodes are then linked by connections drawn between them. As the nodes can be freely combined and connected, this gives you a very flexible and powerful interface.


While this interface requires a different way of thinking, it also offers a lot of benefits compared to traditional Illustrator-type editors. Most importantly it enables you to use sliders to instantly change any aspect, like color, spacing, scaling, rotation or repetition count of any part of the pattern without having to undo/redo any steps. You can also specify animation value ranges for any of these parameters.

لینک دانلود