دانلود نرم افزار PC Decrapifier v3.0.1 نسخه ویندوز

PC Decrapifier

نرم افزاری کاربردی است که کامپیوتر شما و تمامی نرم افزار هایی که نصب کرده اید را جستجو می کند و هر کدام که دارای اهمیت کمتری هستند را شناسایی می کند و به شما این امکان را می دهد تا آنها را حذف کنید . گاهی شما برای کامپیوترتان نرم افزاری نصب می کنید اما این نرم افزار در کنار خودش یک یا چند نرم افزاری که به درد شما نمی خورد را نیز نصب می کند و دستگاه شما را سنگین می کند اما با کمک نرم افزار PC Decrapifier می توانید این مشکل را برطرف نمایید و دیگر نگرانی بابت مصرف بیش از حد حافظه RAM و CPU نداشته باشید . در واقع این نرم افزار برنامه های غیر ضروری که دیگر سازندگان برنامه های ضروری به اجبار بر روی دستگاه شما نصب می کنند را شناسایی و حذف می کند . همچنین

نرم افزار PC Decrapifier

می تواند در بعضی از دستگاه ها ، نرم افزار های از پیش نصب شده را حذف کند تا اینگونه فضای بیشتری برای شما باز شود و حافظه های اصلی دستگاه نیز به همان سرعت قبل بازگردد .
نام: PC Decrapifier
حجم فایل: 3 مگابایت
شرکت سازنده: PcDecrapifier
تاریخ انتشار: 2018
ورژن: v3.0.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

PC Decrapifier - v3.0.1

PC Decrapifier is a program that scans your computer for programs that are commonly installed on new computers, otherwise known as crapware, and allows you to easily remove them. In order to generate additional revenue, many manufacturers preinstall 3rd party programs on  new computers.  These programs use up hard drive space and consume memory and CPU resources.  This causes your computer to not operate as fast as it should be.

لینک دانلود