دانلود نرم افزار PDF Replacer Pro v1.8.1 نسخه ویندوز

PDF Replacer Pro

یک نرم افزار فوق العاده بوده که به شما اجازه میدهد تا متن ها را در فایل PDF جایگزین کنید. قطعا تا به حال برایتان پیش آمده است که چند فایل pdf در اختیار داشته و میخواهید به درون همه آنها یک متن خاص و ویژه را اضافه کنید، اینکار را میتوان با باز کردن تک تک فایل ها و اضافه کردن متن انجام داد اما

نرم افزار PDF Replacer Pro

شیوه دیگری را برای اینکار به شما پیشنهاد میدهد. با استفاده از این نرم افزار به راحتی میتوانید یک متن یا عبارت خاص را با متن مورد نظر خود در چندین فایل pdf جایگزین کنید، همچنین میتوانید فونت و اندازه نوشته جایگزینی را تغییر دهید. علاوه بر این اگر نمیخواهید که در کل فایل این جایگزینی انجام شود میتوانید به راحتی توسط PDF Replacer Pro صفحات جداگانه را برای این کار انتخاب کنید. این برنامه علاوه بر زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی از 50 زبان دیگر دنیا نیز پشتیبانی میکند. پس با خیال راحت متون فایل هایی که به اشتباه وارد شده را تغییر داده و با فونت و اندازه مورد نظر خود تطبیق دهید.
نام: PDF Replacer Pro
حجم فایل: 51 مگابایت
شرکت سازنده: pdfreplacer
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.8.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

PDF Replacer Pro v1.8.1

PDF Replacer is a Windows software program finds a specified word or phrase text in PDF Files and replaces with new text, and keeps the PDF layout unchanged.

لینک دانلود