دانلود بازی اندروید Draw Your Game v4.0.518

Draw Your Game

یک بازی اندروید در زمینه گیم های شبیه سازی و خلاقانه می باشد. در این بازی شما در نقش یک سازنده بازی می توانید ایفای نقش کنید. پس از نصب و اجرای بازی، یک پاککن، تکه ای کاغذ و چهار مداد با رنگ های آبی، قرمز، مشکی و سفید در اختیار شما قرار داده خواهد شد. با استفاده از این این ابزار می توانید بازی مورد نظر خود را بر اساس خلاقیت و ذهن خود ساخته و آن را انجام دهید. هر یک از رنگ های مداد به منظور خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال از رنگ مشکی می توانید برای رسم زمین و ساختمان ها استفاده کنید. رنگ آبی برای اشیایی که می خواهید در بازی به عنوان یک کاراکتر حرکتی مورد استفاده قرار می گیرند استفاده نمایید. رنگ قرمز مخالف آبی قرار داده شده است. در واقع دشمنان و افراد شرور داستان خود را می توانید با این رنگ طراحی کنید. ایده اصلی

بازی Draw Your Game

، رشد قدرت خلاقیت در میان کاربران می باشد. این بازی توسط شرکت Zero-One طراحی و تولید شده است که توانسته با کسب امتیاز 4 و دانلود بیش از 10 میلیون بار توسط کاربران گوگل پلی، به یکی از برترین بازی های اندروید در زمینه گیم های خلاقانه و شبیه سازی تبدیل شود. 
نام: Draw Your Game
حجم فایل: 56 مگابایت
شرکت سازنده: Zero-One
ورژن: v4.0.518
آپدیت: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: APK
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: خلاقانه
مناسب برای گروه سنی: بالای 3 سال
پیش نیاز: اندروید 4.2 به بالا

Draw Your Game v4.0.518

▶ Create: this is where you build your own world with paper and pens! You can also draw inside the game, so you can create on the go. ▶ Explore: play the levels of drawers from all around the world. Some of them are easy. Some others are complex and very hard. You choose whatever you want to play! ▶ Adventure: play through a hundred levels picked by our team of dreamers. Follow unlockable characters through their journey into a world of paper.

لینک دانلود