دانلود بازی اندروید اردوگاه وحشت Horrorfield v1.3.8

به روز رسانی :

1399/08/19 نسخه v1.3.8 اضافه شد.

Horrorfield

نام بازی اندرویدی در سبک اکشن است که توسط استودیوی بازی سازی Skytec Games برای کاربران دستگاه های اندروید منتشر شده است . Horrorfield یک بازی آنلاین است که شما می توانید به صورت همزمان با دیگر کاربران در سراسر جهان رقابت کنید . در این بازی شما به یک منطقه ترس خواهید رفت در این منطقه شما باید در شرایط سخت و دشوار بتوانید زنده بمانید در این منطقه هیولا ها و موجودات ترسناکی وجود دارند که باید مواظب آن ها باشید . در این بازی ببش از 7 نوع شکارچی مختلف با مهارت های منحصر به فرد وجود دارد در آخر بازی 7 بازمانده با توانایی های مختلف می ماند . در این مکان تله های مختلف وجود دارد که باید مواظب آن ها باشید . در طول راه آیتم های مختلفی وجود دارد که باید آن ها را جمع آوری کنید تا در مواقعی که آسیب می بینید استفاده کنید . در طول بازی می توانید به دیگر بازماندگان کمک کنید . در این بازب شما می توانید به صورت تیمی با دیگر کاربران رقابت کنید و برای ساعت ها سرگرم باشید . در این بازی دو حالت بقا و جنون وجود دارد ، حالت جنون به شما کمک می کند تا قربانیان را در یک حالت متفاوت شکار کنید . حالت بقا به شما اجازه می دهد تا از دست قاتلین خونین فرار کنند . این بازی دارای گرافیک بالای 3D است و به شما اجازه می دهد تا در محیطی با طراحی فوق العاده برای ساعت ها سرگرم شوید . اگر شما هم از طرفداران بازی های اکشن و سبک بقا هستید بدون شک بازی Horrorfield را از دست ندهید . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را به صورت رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید .
نام: Horrorfield
حجم فایل: 111 مگابایت
شرکت سازنده: skytecgames
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: 1.3.8
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ترسناک - بقاء
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Horrorfield - v1.3.8

BASKETBALL PLAYER can run away from the maniac faster than the other players
DOCTOR heals himself and other players
ENGINEER can fix generators around the asylum and crafts items more quickly
THIEF has high stealth and dexterity
MERCENARY is a brave soldier with high morale
SCIENTIST can upgrade military equipment and spread his aura of wisdom to the other survivors
POLICE OFFICER can catch the murderer
The survivors’ goal is to join forces, develop a team strategy and escape the eerie base where the psychopath reigns. You will hide, help each other, use and combine different skills and items. Play in an enclosed space full of deadly traps and secret hiding places. Time is never on the survivors’ side, repair the generators as quickly as possible to unlock the exit.
You won’t have a chance to build a shelter, and you won’t have seven nights—or even five nights—to survive. Damned maniac with an axe is awakening, so creepy online hide-and-seek game seek is about to begin! Try to stay alive and avoid a scary death! A team-based war for survival in a haunted house is waiting for its heroes!

لینک دانلود