تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Perfect Kick 2 v0.5.39

Perfect Kick 2

خودتان را برای ضربه آزاد در برابر بازیکنان سراسر جهان آماده کنید . در این بازی شما می توانید استادیوم ورزشی خود را ارتقا دهید و اسم خود را در سالن ستاره ها قرار دهید . با بازیکنان دیگر در سراسر جهان رقابت کنید و مزایای لیگ خود را بهبود ببخشید . با دوستان خود به یک باشگاه بپیوندید و استعدادی را برای این باشگاه استخدام کنید و امکانات باشگاه را بهبود ببخشید . شما توانایی این را دارید که باشگاه خود را به بهترین نجو مدیریت کنید . با انتخاب مدل های مختلف لباس سبک بازی خود را در Perfect Kick 2 پیدا کنید و از بیان سبک خود ترس نداشته باشید . با بازیکنان جهانی گپ بزنید و مسابقات دوستانه برگزار کنید . در

بازی اندروید Perfect Kick 2

بازیکنان دیگر را به چالش بکشانید و قهرمان شوید . اگر از علاقه مندان به بازی های سبک ورزشی هستید هم اکنون می توانید این بازی را به صورت رایگان بر روی دستگاه اندروید خود نصب کنید و برای ساعت ها سرگرم شوید .
نام: Perfect Kick 2
حجم فایل: 99 مگابایت
شرکت سازنده: Gamegou Limited
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v0.5.39
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: Apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ورزشی
مناسب برای گروه سنی: 3+
پیش نیاز: اندروید 5.0 و بالاتر

Perfect Kick 2 v0.5.39

Come play this fun free-kick game against players worldwide in just under three minutes. Upgrade your stadium, unlock unique gear and power-ups, and make your name in the Star Hall of Fame.Fast-paced Attack and Defense. Simple, fun, and strategic core gameplay, each 1V1 match will alternate between kicker and goalkeeper. Easy to play, but hard to master. POWER-UPS Runner, Tornado, Banana Kick…You won’t believe the unusual power-ups you will get to use! Nintendo-style, quirky and beautiful.

لینک دانلود