دانلود بازی کامپیوتر Perhaps When We Dream – PC

Perhaps When We Dream، این بازی زیبا و جذاب یک بازی ترسناک کوتاه است که در آن شما به عمق رویاهایتان کشیده می شوید. در این بازی شما با محیطی کم نور و تقریبا تاریک مواجه می شوید که همین امر سبب افزایش تاثیرگذاری این بازی بر مخاطب به شمار می آید. در این بازی زمان برای شما زود می گذرد چراکه در رویاهایتان سیر می کنید. همچنین این بازی با برخورداری از یک سیر داستانی جذاب می تواند شما را تا پایان بازی با خود همراه نماید. در این بازی شما به موجودی به نام Lovecraftian نزدیک می شود و او شما را به عمق رویاهایتان می کشاند. ناگهان خود را در یک هتل رویایی ولی ترسناک می یابید که باید راه خود را در آن بیابید. این بازی در سال 2019 توسط استدویوی بازی سازی Hyphema Studios ساخته و ارائه شد و در همان ابتدای ارائه با استقبال خوبی نیز مواجه شد.

Perhaps.When.We.Dream.center عکس سنتر

مشخصات بازی Perhaps When We Dream:نام بازی : Perhaps When We Dreamپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019سبک بازی : ترسناکنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Perhaps When We Dream - PC

not every dream, but perhaps any dream.. Perhaps When We Dream is a short horror game in which you have been pulled deep within a dream, and time is running short. A Lovecraftian creature draws close and you must maneuver a dream hotel in order to find a way to lull the creature back to slumber. Failure means madness.

لینک دانلود