تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Phoenix OS v3.6.1 نسخه ویندوز

Phoenix OS

یک نرم افزار فوق العاده و کاربردی بوده که به علاقه مندان اجازه میدهد تا سیستم عامل اندروید را در تبلت و یا کامپیوتر شخصی خود تجربه کنند. بسیاری از کاربران دوست دارند تجربه اندروید را در صفحه ای بزرگ تر از تلفن های هوشمند تجربه کنند و نرم افزار هایی هم در این رابطه وجود دارند، که یکی از آنها

نرم افزار Phoenix OS

میباشد. شما میتوانید سیستم عامل اندروید را در کامپیوتر شخصی خود نصب و از بازی ها و ویژگی های فوق العاده سیستم عامل اندروید بهره مند شوید. Phoenix OS به صورت یک پروژه منبع باز میباشد که شما را قادر میسازد تا از تمامی برنامه ها، بازی ها و ویژگی های یک سیستم عامل اندرویدی بهره مند شوید. مهم نیست که یک تلفن هوشمند چه مقدار قدرتمند و حرفه ای میباشد، مهم این است که هیچ گاه نمیتواند صفحه نمایشی به بزرگی لپ تاپ را برایتان فراهم کند، به همین دلیل شما میتوانید به کمک این برنامه بازی های خود را در صفحه ای بزرگ تر بازی کرده و از آنها لذت بیشتری ببرید. یکی از ویژگی های فوق العاده این برنامه مستقل بودن آن است، به این صورت که شما هنگامی که آنرا نصب میکنید به عنوان یک سیستم عامل مستقل دیگر در سیستم شناخته میشود. تمام نکاتی که نیاز است در رابطه با هماهنگی میان اندروید و ویندوز انجام شود توسط سازندگان اعمال شده است، و آنها این اطمینان را داده اند که کاربران میتوانند بدون هرگونه مشکل و تداخلی یک سیستم عامل اندروید مجزا داشته باشند.
نام: Phoenix OS
حجم فایل: 655 مگابایت
شرکت سازنده: Phoenix
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.6.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Phoenix OS v3.6.1

No matter how powerful a phone is, the screen is no match for a monitor. Play on a big screen if you want a real blast. Phoenix OS brings you the joy on mobile games to your PC. For MOBA games, Phoenix OS supports right-click movement, For FPS, use the mouse to control your crosshair.

لینک دانلود