دانلود نرم افزار PHP Tools for Visual Studio v1.40.11823 نسخه ویندوز

PHP Tools for Visual Studio

نرم افزاری است که ویژوال استودیو شما را تبدیل به یک نرم افزار برنامه نویسی با مرجع PHP می کند . این برنامه که همانند یک افزونه بر روی نرم افزار Visual Studio نصب می شود امکانات فراوانی را به این نرم افزار برنامه نویسی اضافه می کند که مخصوص نوشتن کدهای PHP است . از دیگر ویژگی های

نرم افزار PHP Tools for Visual Studio

این است که : امکان به روز رسانی های خودکار و نصب آسان ، ویرایشگر هوشمند فایل ها و متن های PHP ، پشتیبانی کامل از نسخه های PHP 7.4 و 7.5 تکمیل هوشمند کدهای رایج PHP ، دستیار پارامتر های نوشتاری کدینگ ، نشان دادن کدهای نوشته شده به صورت یک سند و امکان ویرایش سریع ، اشکال زدایی پیشرفته ، نشان دادن نقاط اشکل و شکست در PHP و JAVAScript ، بررسی حرفه ای متغیر ها ، دارای راهنمای یکپارچه PHP ، پشتیبانی کامل از PHPDoc ، جستجوی سریع نمادهای نوشته شده ، پشتیبانی از HTML و JS ، CSS ، پشتیبانی ویرایشگر HTML ویژوال استودیو ، پشتیبانی از پیش نیاز های تحت وب برنامه نویسی شده و … . نرم افزار PHP Tools for Visual Studio دارای کد رایگان امتحان 30 روزه برنامه است که می توانید آن را بر روی نرم افزار Visual Studio نصب کنید و از آن استفاده کنید .
نام: PHP Tools for Visual Studio
حجم فایل: 57 مگابایت ، 18 مگابایت
شرکت سازنده: Devsense
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.40.11823
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: vsix
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

PHP Tools for Visual Studio - v1.40.11823

Turn Visual Studio into a powerful PHP development environment .Microsoft Visual Studio IDE . Version control support (TFS, Git, SVN, ...) . Integration respecting conventions . Automatic updates & Easy installation . High performance environment . Smart PHP Editor .

لینک دانلود