دانلود بازی اندروید Physics Puzzle Idle v1.1.5

Physics Puzzle Idle

نام بازی اندروید در سبک سرگرم کننده و تفننی است که توسط استودیوی بازی سازی Gismart برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و منتشر شده است . در این بازی شما باید با ضربه زدن به توپ ها آن ها را به سمت سوراخ هدایت کنید . با انداختن هر توپ توی سوراخ یک سکه دریافت می کنید . هر چه سرعت شما بالاتر باشند توپ ها سریعتر وارد سوراخ می شوند و شما بیشتر سکه دریافت می کنید . توپ ها از میان اهرم ها ، چرخ دنده ها ، دومینو ها و موارد دیگر حرکت می کنند تا به مقصد برسند . با جمع آوری سکه ها می توانید مکانیزم حرکت توپ ها را ارتقا دهید و قسمت های جدیدی اضافه کنید . در این بازی همه چیز به عملکرد و سرعت شما بستگی دارد سرعت خود را بالا ببرید و توپ ها را یکی پس از دیگری به سمت مقصد برسانید و سکه دریافت کنید . اگر از علاقه مندان به بازی های بیکاری و سرگرم کننده هستید بدون شک

بازی Physics Puzzle Idle

را از دست ندهید . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را به صورت رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و برای ساعت ها سرگرم شوید .
نام: Physics Puzzle Idle
حجم فایل: 37 مگابایت
شرکت سازنده: Gismart
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.1.5
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: تفننی - سرگرم کننده
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 و بالاتر

Physics Puzzle Idle - v1.1.5

Are you fast enough? Test out your action and reaction speed as you tap your way to success in Physics Puzzle Idle – the ultimate idle ball game.
In Physics Puzzle Idle, you are the master of construction, speed and success. The faster you tap, the faster those balls will roll and make it to their destination. And that means coin, baby!

لینک دانلود