تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Picross Hana – nonograms v1.640

Picross Hana – nonograms

درباره دختری به نام حنا است که در یکی از روزهای بهاری در حال قدم زدن در شهر است . در یکی از خیابان هایی که کافه ای در آن وجود داشت می ایستد تا افتادن شکوفه های گیلاس را تماشا کند ، همینطور که او در حال مشاهده شکوفه ها بوده است پسری از کافه به بیرون می آید و او نیز به شکوفه ها خیره می شود . به صورت اتفاقی هر دوی آنها یک شکوفه را نشان می کنند و به افتادن آن نگاه می کنند که ناگهان نگاه هر دوی آنها به هم گره می خورد و عاشق هم می شوند . بازی Picross Hana – nonograms به صورت معمابی بوده است و نگاهی به زندگی حنا در این بهار و عشقش به این شخص دارد ، شما در این بازی در نقش حنا هستید و باید بعضی از سوالاتی که برای او پیش آمده است و به شکل معما درون بازی قرار گرفته اند را با حل آنها پاسخ دهید و او را از دوگانگی احساسات خلاص کنید . از ویژگی های

بازی Picross Hana – nonograms

می توان به : امکان پزرگنمایی بر روی معماها و تصاویر درون بازی ، وجود ذخیره خودکار و غیر خودکار برای ذخیره پیشبرد حل معما ، نقشه بزرگ و کوچک به صورت رایگان در دسترس است ، گزینه های پیش بینی حل معما و کنارزدن گزینه های نادرست ، امکان بازی با یک دست برای راحتی کاربر ، وجود ذخیره در حافظه ابری گوگل برای جا به جایی بین وسیله های اندرویدی و … اشاره کرد  .
نام: Picross Hana - nonograms
حجم فایل: 48 مگابایت
شرکت سازنده: Everydaysense Studio
ورژن: v1.640
آپدیت: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: Apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: پازل
مناسب برای گروه سنی: 3+
پیش نیاز: اندیورد 4.1 به بالا
رمز فایل: www.download.ir

Picross Hana - nonograms - v1.640

In the late spring, Hana was walking around the neighborhood .Hana was passing by a beautiful new cafe and late cherry blossoms were scattered.Hana stopped for a moment and looked at the cherry blossoms flying The door of the cafe opened and a man came out.He was looking at the cherry blossoms falling together.

لینک دانلود