تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Pixarra TwistedBrush Blob Studio v3.03 نسخه ویندوز

Pixarra TwistedBrush Blob Studio

یکی دیگر از محصولات استودیو Pixarra می باشد که تمرکز اصلی این نرم افزار بر روی اشیا مصنوعی است چه از نظر ساخت و چه از نظر ویرایش اشیا ، این نرم افزار یکی از بهترین های موجود در دنیای نرم افزار خلق آثار مصنوعی است . این نرم افزار به شما امکان می دهد تا اشیا خودتان را الگو برداری کنید و سپس آنها را با انواع ابزار های موجود در نرم افزار رنگ آمیزی کنید . نتیجه ای که حاصل می شود ساخت یک شی مصنوعی بسیار با جزئیات بالا است که بعد از رندرینگ آن می توانید از آن خروجی بگیرید و با فرمت های گوناگون ذخیره کنید . از دیگر امکانات نرم افزار Pixarra TwistedBrush Blob Studio می توان به : سیستم نقاشی با رنگ که امکان ترکیب رنگ های مختلف را برای هر منطقه دارا می باشد ، دارای یکی از قدرتمند ترین موتور های برس با تاثیر گذاری بالا ، ذخیره خودکار چندین نسخه از کار در حال انجام شما ، سازگاری قلم های دیجیتالی با نرم افزار ، حداکثر 9 پنل تصویری برای نگه داشتن تصاویر در انواع زوایا ، جا به جایی صفحات با کلید های کیبرد به صورت خیلی ساده ، امکان انتقال کارها به سایر نرم افزار های شرکت سازنده و همگام سازی همه آنها با هم و … اشاره کرد .

نرم افزار Pixarra TwistedBrush Blob Studio

در آخرین نسخه عرضه شده در اختیار شما قرار گرفته است که دارای بهبود عملکرد در آخرین نسخه ویندوز می باشد و با خیال راحت می توانید این نرم افزار را در نسخه 10 ویندوز اجرا کنید و از امکانات آن استفاده کنید .
نام: Pixarra TwistedBrush Blob Studio
حجم فایل: 37 مگابایت
شرکت سازنده: Pixarra
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.03
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Pixarra TwistedBrush Blob Studio - v3.03

Pixarra TwistedBrush Blob Studio – is a product born from TwistedBrush Pro Studio but with a focus on creation of individual objects that you might use in other Pro Studio or other art software and with a simpler, streamlined interface.The Blob brushes allow you to model and shape your objects and then paint them with the included brushes with the results being crisp lines you might see in illustration software but without the need to mask anything. You can even continue to shape your objects after they are painted.

لینک دانلود