تبلیغات
تبلیغات

دانلود پلاگین WA Production Dodge Pro v1.0.1b7 – Mac

WA Production Dodge Pro

یک پلاگین فوق العاده برای مکینتاش بوده که به شما اجازه میدهد تا به موسیقی های خود افکت داده و صدای آن را تنظیم کنید. در حقیقت

نرم افزار WA Production Dodge Pro

یک تنظیم کننده جانبی بوده که میتواند با تغییر سیگنال های ورودی و خروجی صدا و تن موسیقی شما را تغییر دهد. ریتم مورد نظر خود را ایجاد کرده و سعی کنید آهنگ خود را به موسیقی پر انرژی تبدیل کنید. اگر شما هم از طرفداران میکس و مسترینگ باشید یقینا با اصطلاح sidechain processin آشنایی دارید، این تکنیک موسیقی در حقیقت اساس و پایه آهنگ مدرن است. به کمک طیف وسیعی از ابزار هایی که در WA Production Dodge Pro موجود است به موسیقی های خود رنگی دوباره داده و به آنها جانی دوباره بخشید. همچنین میتوانید به کمک ابزار های موجود به سیگنال های ورودی ریتم داده و آنها را تغییر دهید. برنامه دارای تنظیمات و ریتم های از پیش تنظیم شده و آماده میباشد که میتوانید از آنها برای تسهیل در فرایند کاری خود استفاده کنید.

نام: WA Production Dodge Pro
حجم فایل: 17.5 مگابایت
شرکت سازنده: WA Production
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.1b7
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: pkg
پلتفرم: مک
رمز فایل: www.download.ir

WA Production Dodge Pro v1.0.1b7 - Mac

WA Production Dodge Pro v1.0.1b7 We’re all familiar with the concept of sidechain processing; ducking the amplitude of one audio signal when another is playing. This studio technique is the basis for modern dance music and creates an energetic rhythm that gets hearts beating and feet moving.

لینک دانلود