تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Pixarra TwistedBrush Paint Studio v3.03

Pixarra TwistedBrush Paint Studio

نرم افزاری بسیار پرکاربرد در زمینه ایجاد آثار هنری و نقاشی است برای سیستم عامل های ویندوز ارائه شده است. نرم افزار Pixarra TwistedBrush Paint Studio داراری ویژگی هایی است که پیچیدگی ها را از بین می برد و آنچه که باقی مانده بهترین براش های رسانه ای طبیعی موجود و همچنین ویژگی های کلیدی است که همیشه سبب شده تا این نرم افزار به عنوان یک نرم افزار عالی معرفی شود.

نرم افزار Pixarra TwistedBrush Paint Studio

همچنین شامل مجموعه ای از بهترین براش های رسانه ای طبیعی از بسته نرم افزار Pro Studio برای دسترسی آسان به تمامی ویژگی های دیجیتالی آن است. در این نرم افزار قسمتی وجود دارد که نوارهای ساده ای را نشان می دهد که شامل رنگ های مختلف و روش به کارگیری آنها می باشد. همچنین در سمت راست پنجره این نرم افزار دو صفحه وجود دارد که از آنها زیاد استفاده خواهید کرد. پنل Color Management و پنل میانبر Brush. تمام پانل های موجود در Paint Studio اگر به هنگام نقاشی همراه شما باشند می توانند بسیار مفید واقع شوند.
نام: Pixarra TwistedBrush Paint Studio
شرکت سازنده: Pixarra
ورژن: v3.03
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Pixarra TwistedBrush Paint Studio v3.03 - win

TwistedBrush Pro Studio is feature packed but if you want a stripped down version for painting and drawing with a new slick interface then Paint Studio is for you. TwistedBrush Paint Studio strips away complexity and what remains is the very best natural media brushes available as well as the key features that have always made TwistedBrush great.

لینک دانلود