تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر PLAYNE The Meditation Game نسخه PLAZA

PLAYNE The Meditation Game

یک بازی شبیه‌ساز مدیتیشن است که به بازیکنان کمک می‌کند تا به صورت روزانه مدیتیشن کرده و آن را به یک عادت روزانه تبدیل کنند. مدیتیشن شاید یکی از فعالیت‌هایی است که در زندگی پراسترس امروز باید بیشتر در نظر گرفته شود اما هر چه پیش می‌رود نقش کم‌رنگ‌تری پیدا می‌کند. ساخت یک عادت روزانه در زمینه مدیتیشن می‌تواند به آزادسازی استرس‌های روزانه و ایجاد آرامش جسمی و ذهنی کمک‌های شایانی کند. روند بازی PLAYNE The Meditation Game کاملاً ساده است و حرکات مدیتیشن و تمرینات تنفسی را قدم‌به‌قدم به بازیکنان آموزش می‌دهد. این عنوان تاکنون بازخوردهای بسیار خوبی از جانب بازیکنان دریافت کرده است به‌گونه‌ای که 97 درصد بازیکنان آن را فرصتی مؤثر برای یادگیری مدیتیشن و ایجاد آرامش می‌دانند. بازی علاوه بر اینکه تکنیک‌های خلاقانه‌ای برای یادگیری مدیتیشن ارائه می‌دهد از یک راهنمای صوتی به منظور آموزش بهتر و گام‌به‌گام بازیکنان استفاده می‌کند. نکته شایسته به ذکر این است که تمامی این تکنیک‌ها ریشه در متدها و سنت‌های اصیل مدیتیشن دارد. در کنار مدیتیشن یکی دیگر از بخش‌های مهم بازی آموزش نوشتن درمانی است. نوشتن آزاد روشی خلاقانه و جذاب برای خالی کردن مغز و از بین بردن فشارهای روانی و احساسی است. همان‌طور که گفته شد تمرکز اصلی بازی بر روی ایجاد عادت‌های خوب در زمینه مدیتیشن است و به همین منظور از یک درخت مهارت استفاده می‌کند. با کمک این درخت می‌توانید روند پیشرفت خود را گام‌به‌گام تحت نظر گرفته و افکت‌های جدیدی برای پس زمینه گیم پلی بازگشایی کنید. سه حالت مختلف در

بازی PLAYNE The Meditation Game

گنجانده شده است که به ترتیب Story Mode ،Sandbox Mode و Evolve Mode نام دارد. در بخش داستانی با کمک یک روباه با سناریوهای مختلفی روبه‌رو خواهید شد. بخش سندباکس کاملاً آزاد است و به شما اجازه می‌دهد تا محیط‌های منحصربه‌فرد و آرامش بخشی برای تمرین های روزانه خود ایجاد کنید.
نام: PLAYNE The Meditation Game
حجم فایل: 1.8 گیگابایت
شرکت سازنده: Krish Shrikumar
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: شبیه ساز - اول شخص
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Vismaya
رمز فایل: www.download.ir

PLAYNE The Meditation Game - PLAZA

Meditation & Mindfulness: Playne has innovative meditation techniques as well as guided audio meditations, all of which has roots in effective traditional methods of meditation.

لینک دانلود