تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Ash of Gods: Tactics v1.6.31

Ash of Gods: Tactics

یک بازی اندروید در دسته بندی گیم های استراتژیک می باشد. داستان بازی به این صورت است که بر اثر برخورد یک ستاره دنباله دار به سیاره ای با نام Terminum، جنگ بزرگی میان قبیله های موجود در این دنیا صورت گرفته است. در این حال افراد حریص و قدرتمند خواهان در دست گرفتن سیاره می باشند و شما باید در نقش یک رهبر، مردمان عادی را با یکدیگر متحد کرده و در مقابل ظلم اینگونه افراد در

بازی Ash of Gods: Tactics Android

مقاومت نمایید. به منظور نابود کردن سایر قبیله ها باید نیروهای جنگی خود را ساخته و به وسیله کسب امتیاز بیشتر در هر مرحله، آنها را قدرتمند نمایید. 24 نقشه مختلف در بازی قرار داده شده است که باید با حمله و تصرف هر یک از آنها امپراطوری خبیث را تسخیر نمایید. Ash of Gods: Tactics Android توسط شرکت TBG LIMITED طراحی و تولید شده است که توانسته با کسب امتیاز 4.1 و دانلود بیش از 50 هزار بار در مارکت گوگل پلی به یکی از بازی های محبوب استراتژیک در سیستم عامل اندروید تبدیل شود. برای مشاهده بخشی از محیط بازی می توانید ویدیوی زیر را تماشا کنید. 
نام: Ash of Gods: Tactics
حجم فایل: 52 + 306 مگابایت
شرکت سازنده: TBG LIMITED
ورژن: v1.6.31
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژیک
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.1 به بالا

Ash of Gods: Tactics - v1.6.31

I remember the day when the blazing star struck the ground. Thousands of humans were killed, once prosperous countries were destroyed and cities were reduced to ruins... It was long ago. Cities were builded again and humans returned to their peaceful lifes. But I know that the Reaping is coming.

لینک دانلود