تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی واقعیت مجازی PowerBeatsVR نسخه Early Access

PowerBeatsVR

یک بازی واقعیت مجازی هیجان‌انگیز است که با تمرکز بر روی حرکات ورزشی و تناسب اندام طراحی شده است و بازیکن را به انجام یک سری حرکات ریتمیک و پشت سر هم ترغیب می‌کند. روند بازی بسیار ساده و روان است. بازی شما را در محیط‌هایی با پس‌زمینه‌های بصری متنوع قرار می‌دهد. در هر محیط تعدادی شی‌ء و مانع از جلو به سمت شما می‌آیند که باید نسبت به هر کدام واکنش خاصی نشان دهید. بعضی با مشت زدن به تیکه‌های مختلفی تقسیم می‌شوند. در نتیجه هر چه سفت‌تر و دقیق‌تر مشت بزنید امتیاز بیشتری خواهید گرفت. بعضی از این اشیاء شکننده نیستند بلکه با جاخالی دادن و حرکت کردن می‌توانید آن‌ها را پشت سر بگذارید. سازندگان از طراحی هرکدام از این اشیاء هدفی داشته‌اند. به عبارتی عکس‌العمل شما نسبت به هر کدام از این موانع نوعی حرکت ورزشی مانند اسکوات و پرش خواهد بود در نتیجه در حین بازی عملاً در حال ورزش کردن و سوزاندن کالری هستید. هدف بازی PowerBeatsVR سنجش میزان استقامت، قدرت، چابکی و سرعت عمل شماست و در نهایت نیز آماری در ارتباط با این چهار معیار مهم به شما ارائه خواهد کرد.

بازی PowerBeatsVR

حالت‌های مختلفی برای بازی کردن ارائه می‌دهد که هر کدام دارای ویژگی‌های بخصوصی است. حالت‌های سخت و حرفه‌ای برای افرادی است که قصد دارند به طور حرفه‌ای ورزش کنند و حالت‌های سبک و آسان برای افرادی است که فقط قصد آن‌ها لذت بردن از بازی و تجربه هیجان است. موسیقی زمینه بازی نیز کاملاً با جو ورزشی بازی در تناسب است و شما را به ورزش کردن ترغیب می‌کند. 

..|| تجربه این عنوان با کنترلرهای معمولی موس و کیبورد ممکن نیست و تنها با هدست های واقعیت مجازی والو ایندکس، اچ تی سی وایو و آکیولس ریفت امکان پذیر است ||..

نام: PowerBeatsVR
حجم فایل: 973 مگابایت
شرکت سازنده: Five Mind Creations
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ورزشی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Five Mind Creations
پیش نیاز: هدست واقعیت مجازی
رمز فایل: www.download.ir

PowerBeatsVR - Early Access

PowerBeatsVR is an adrenaline-pumping, rhythm-based VR fitness game. This game is intense like no other. It will let you move, squat, sidestep and leap around obstacles in ways you haven’t done before.

لینک دانلود