تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار اندروید Prime Flix v2.2

Prime Flix

نام نرم افزاری اندرویدی برای تماشای فیلم و سریال ها به صورت آنلاین می باشد . شاید توجه کرده باشید که اخیرا فیلم های آنلاین طرفدارای بسیار زیادی در سراسر جهان را به خود اختصاص داده است و Prime Flix یکی دیگر از این برنامه های بسیار محبوب در این زمینه می باشد که دارای فضای بسیار جذاب و همینطور فیلم های منتخب می باشد. شما می توانید با استفاده از این نرم افزار و با خرید اکانت های اختصاصی آن به دنیای فیلم های جهان و با کیفیت HD سفر کنید و لذت ببرید . شما می توانید در

نرم افزار Prime Flix

فیلم های منتخب خود را نشانه دار کنید و آنها را در دسته بندی های مختلف و با دسترسی آسان قرار دهید . نرم افزار دارای رابط کاربری بسیار ساده و آسان بوده که هیچگاه باعث گیج شدن کاربر نخواهد شد . قیمت ها برای خرید اکانت های اختصاصی این نرم افزار به نسبت دیگر نرم افزار های مشابه بسیار کمتر و ارزان تر می باشد .
نام: Prime Flix
حجم فایل: 6 مگابایت
شرکت سازنده: Prime Flix Pvt. Ltd.
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: Apk
پلتفرم: اندروید
پیش نیاز: اندروید 4.1 و بالاتر

Prime Flix v2.2

Video on demand(V.O.D.) services are now in great demand and have almost replaced the way how people watch movies and TV shows. Video streaming sites have brought entertainment on your fingertips with easy accessibility. Prime Flix is one of the premium video streaming apps available today.

لینک دانلود