تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Primordials Battle of Gods نسخه Steam-Epic برای کامپیوتر

Primordials Battle of Gods

یک بازی استراتژی است که در آن بازیکنان بر پادشاهی ها حکومت می کنند و برای کسب قدرت بیشتر ارتش هایی را برای جنگ می سازند. یکی برمی خیزد , بسیاری سقوط می کنند. در دوئل یک برابر یک در برابر سایر Primordials و ارتش های آنها به رقابت بپردازید و همزمان مدیریت منابع را در هنگام انتخاب مسیرهای ارتقا  برای ساختمان ها ، قهرمانان و مینیون ها متعادل کنید تا مزایای اصلی را در میدان جنگ کسب کنید. در حالی که حتی بزرگترین مقدماتی نیز ممکن است کنترل هر واحدی را در میدان نبرد نداشته باشد ، برخی از آنها توانایی ها و اهداف نهایی دارند که می توانند روند جنگ را تغییر دهند. در بازی Primordials Battle of Gods یکی برمی خیزد و بسیاری سقوط می کنند. ویژگی های کلیدی

 بازی Primordials Battle of Gods

 : نبرد برای کنترل قلمرو بدون خستگی از . ماکرو بیش از میکرو است. مسیر خود را انتخاب کنید – مقدماتی ، قهرمانان ، عوامل و برج ها را برای مقابله مستقیم با ارتش حریف ارتقا دهید. جرات خود را در دوئل های 1v1 آزمایش کنید. هیچ هم تیمی نمی تواند جلال را بدزدد یا نام بزرگ شما را شرمنده کند. تقویت نیروها – از بین بردن توانایی های ویرانگر در حمایت از زورمندان شجاع که به یک جنگ فرسایشی وحشیانه می روند. منابع را مدیریت کنید – منابع را زود مصرف کنید و به دنبال ضربه قاتل بروید ، یا در تلاش برای غلبه بر بازی طولانی مدت اقتصادی بسازید.
نام: Primordials Battle of Gods
حجم فایل: 2 گیگابایت ، 1.96 گیگابایت
شرکت سازنده: GLOBAL DODO ENTERTAINMENT
تاریخ انتشار: March 2021
امتیاز استیم: 6
ورژن: v06.03.2021
نسخه: Epic Backup/Steam Backup
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: WIREGAMES
رمز فایل: www.download.ir

Primordials Battle of Gods - Epic Backup / Steam Backup

Primordials: Battle of Gods is a tug-of-war 1vs1 strategy game where players rule kingdoms and build armies to war for ever greater power. One Will Rise, Many Will Fall.

لینک دانلود