دانلود بازی کامپیوتر Primordium – Day Zero نسخه PLAZA

Primordium – Day Zero

درباره میلیون ها سال پیش است و داستان یک سیاره را که در کهکشان راه شیری به دور یک ستاره کوچک می چرخید روایت می کند . تمدنی که در این سیاره کوچک زندگی می کرد ماریا نام داشت . این تمدن نیز همانند تمدن های دیگر به دنبال گذشته و تاریخ خود بودند و به همین خاطر در یکی از کند و کاو های خود در کوهستانی با یک قطعه مصنوعی که مشخص است که کار دست بشر است رو به رو می شوند . در کنار این قطعه هشداری قرار گرفته است که هرگز از آن استفاده نکنید و آن را نادیده بگیرید اما چون به زبان دیگری بود مردمان آن تمدن نمی توانستند آن را بخوانند . از همین جا بود که آنها سقوط تمدن خودشان را رقم می زنند و باعث می شوند که علاوه بر خودشان سیاره عزیرشان نیز از بین برود . اما این قطعه مرموز چه بوده است که توانایی نابودی یک تمدن را دارد ؟. بالاخره آنها با سعی فراوان و به استناد در متون قدیمی موفق به کشف مقداری از متن آن شدند . چیزی که در این متن به آنها می گوید آینده شوم آنها است که به آنها درباره ویرانی سیاره هشدار می دهد و می گوید که برای نجات باید به مکانی به نام Oculus بروند . داستان بازی Primordium – Day Zero از همینجا شروع می شود و زمانی است که شما مامور ساخت و آماده کردن یک سفینه بسیار بزرگ برای نجات بشر هستید تا هر چه سریع تر این مکان را ترک کنید و به دنبال سرزمینی دیگر بروید ، خطری که شما را تهدید می کند شعله های سوزان خورشید سیاره تان است که به زودی هر چیزی که روی سیاره است را می بلعد اما شما باید راهکاری داشته باشید و آن چیزی نیست جز استفاده از یکی از قمر های سیاره که تبدیل به یک سفینه فضایی شود تا شما را به مکانی امن برساند . در

بازی Primordium – Day Zero

شما نقش یک مامور را ایفا می کنید که باید از دستورات پیروی کند ، با مخالفان مبارزه کند تا بتواند نسل بشر ماریا را نجات دهد . 
نام: Primordium - Day Zero
شرکت سازنده: Behron Georgantas
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی ، نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Fractum Innovations
رمز فایل: www.download.ir

Primordium - Day Zero - PLAZA

Millions of years in the past, there was a civilization known as The Maria fighting for survival on a small planet orbiting a star in the Milky Way Galaxy.One day, a small team was excavating the dunes near the solar system's largest volcano and an artifact was uncovered.The artifact led them to a crash site, where an ancient vessel was uncovered, but the message bore a warning written in an unknown dialect.Their attempts to translate it bore a warning, stating that a series of solar flares would strike the planet, eliminating any life that called the planet home.

لینک دانلود