دانلود بازی کامپیوتر Professor Lupo and his Horrible Pets نسخه PLAZA

Professor Lupo and hid Horrible Pets

به یکی از بهترین و حرفه ای ترین کار آموزهای تاریخ در این بازی ماجرایی و معمایی دیوانه وار تبدیل شوید . پروفسور لوپو یک دانشمند حوزه ی فضا است که در سر تا سر کهشکان سفر می کنید و در ایستگاه فضایی Aurora زندگی می کند . او تعداد زیادی از موجودات بیگانه ی عجیب و غریب را جمع آوری کرده است و از تعدادی از آن ها به عنوان حیوان خانگی استفاده می کند که این واقعا ترسناک است . در نگاه اول شاید کارهای او شایان ستایش و بی خطر به نظر برسد ، اما این موجودات بیگانه با انسان ها احساس نزدیکی می کنند و به زندگی آن ها وارد می شوند تا بتوانند در موقعیت مناسب به آن موجود وحشی و کشنده ای که واقعا هستند ، تبدیل شوند و همه ی انسان ها را بکشند . اکنون پروفسور در حال بازگشت به زمین است تا اسلحه های مخصوصی که برای مقابله با بیگانه ها لازم است را با بالاترین قیمت به مردم بفروشد . اما اتفاق بدتری افتاده است ، ایستگاه فضایی Aurora مورد حمله ی نیروهای ناشناخته قرار گرفته است و بیگانه ها اکنون به صورت آزادانه در حال گردش در آن هستند . اکنون در

بازی Professor Lupo and hid Horrible Pets

وظیفه ی شما این است که در نقش کار آمور پروفسور قرار بگیرید و به شکار این موجودات بیگانه بپردازید . شما یا باید آن ها را نابود کرده و راهی برای فرار پیدا کنید ، یا که به شام این بیگانه ها تبدیل شوید . در طی این ماجراجویی خود ، شما اسرار پنهانی را در اعماق ایستگاه فضایی کشف خواهید کرد و اگر که خوش شانس باشید شاید چیزهایی درباره ی گذشته ی شخصیت اصلی نیز بفهمید . این بازی به شدت بر روی روایت داستان تمرکز دارد . شما می توانید رفتار بیگانه ها را بیاموزید و از آن ها به نفع خودتان استفاده کنید . همچنین بیش از 100 مرحله در این بازی وجود دارد که تکمیل کردنشان بیش از 12 ساعت طول می کشد و ارزش تکرار بسیار بالایی نیز دارند .
نام: Professor Lupo and his Horrible Pets
حجم فایل: 1.18 گیگابایت
شرکت سازنده: BeautiFun Games
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 8
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - معمایی - علمی تخیلی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: BeautiFun Games
رمز فایل: www.download.ir

Professor Lupo and his Horrible Pets - PLAZA

Professor Lupo is a space scientist who’s been traveling around the galaxy on the Aurora Space Station, gathering the most impressive collection of aliens: his Horrible Pets. Adorable and harmless at first sight, these aliens turn into nasty, lethal creatures once they sense a human being close by. The Professor is on his way back to the Earth to sell them to the highest bidder for weaponization. But something has gone terribly wrong, the Aurora Space Station is under attack by unknown forces, and now the aliens are roaming free!

لینک دانلود