تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار اندروید QuinSta v1.0.1

QuinSta Quick Tools for Instagram

نام نرم افزاری بسیار کاربردی برای کاربرانی که استفاده زیادی از برنامه اجتماعی محبوب اینستاگرام دارند . شما با استفاده از این نرم افزار می توانید تمام ابزار هایی که برای اینستاگرام احتیاج دارید را به راحتی در یک مجموعه داشته باشید . مدریت هشتگ های شما ، زیرنویس ها ، فونت های اینستاگرام و بسیاری موارد جالب و کاربردی دیگر . شما می توانید با استفاده از

نرم افزار QuinSta

صفحه ی اینستاگرام خود را به راحتی محبوب کنید و دنبال کننده های زیادی را به دست آورید . با استفاده از سمت مدریت هشتگ این نرم افزار می توانید به راحتی محبوب ترین پست های اینستاگرامی در این رابطه را به دست آورید و آن ها را بر روی پیج خود قرار دهید . شما می توانید با نصب این نرم افزار عنوان های مناسب برای استوری یا پست های خود را در مدت زمان بسیار کم به راحتی پیدا کنید که یکی دیگر از نکات برجسته این نرم افزار به حساب می آید . نوشته های خود را در استوری با فونت های جذاب و جالب بنویسید . همچنین شما با استفاده از این برنامه می توانید هر پست و استوری خود را به راحتی ویرایش و جایگزین کنید .
نام: QuinSta
حجم فایل: 8 مگابایت
شرکت سازنده: justapps
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 و بالاتر

QuinSta Quick Tools for Instagram - v1.0.1

If Instagram is your second home, then QuinSta is everything you need. QuinSta is packed with all the tools required to make your Instagram profile look fantabulous. Managing* different apps for Instagram hashtags, captions, bios, fonts and grids is very much difficult. & We know you have many other works too!!! That's why we came up with an idea of providing all your favorite utilities in just one app.

لینک دانلود