تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید نقطه قرمز Red Dot: Front Line v1.0.1

Red Dot: Front Line

بازی محبوب و هیجانی می باشد که شما در آن می توانید به صورت PVP و آنلاین به جنگ و نبرد با دیگر افزاد در سراسر جهان با هیجانی چنیدن برابر نسبت به بازی های اکشن آفلاین را تجربه کنید . در بازی انواع سلاح های گرم را در اختیار خواهید داشت که باید آنها را در طول بازی برای خود خریداری کرده و استفاده کنید . تیم خود را بسازید و یا در دیگر تیم های موجود عضو شده و پس از به اشتراک گذاری استراتژی جنگی با هم تیمی های خود به جنگ با دیگر تیم ها به صورت زنده بروید و نهایت آدنالین را در نبرد های بازی Red Dot تحربه کنید . همچنین با

بازی Red Dot

می توانید با یکی از بالاترین گرافیک های بازی های موبایلی آشنا شده و صحنه های بسیار هیجانی را تجربه کنید . از دیگر قابلیت و ویژگی های این بازی می توان به : بیش از 5 سلاح با توانایی و ویژگی های مختلف ، قابلیت ارتقاء قدرت سلاح های خود ، دارای حالت آفلاین و آنلاین در بازی ، دارای حالت تک تیراندازی در بازی اشاره کرد که مجموعه این ویژگی ها این بازی را به یکی از منحصر به فرد ترین بازی های PVP اکشن و جنگی تبدیل خواهد کرد .
نام: Red Dot: Front Line
حجم فایل: 88 مگابایت
شرکت سازنده: ONFACE Co.,LTD
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - تیراندازی
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Red Dot: Front Line - v1.0.1

Red Dot: Front Line, the new and exciting fast-paced FPS game, had just arrived for shooting game fans! Play in various PvP and single-player game modes! Collect and upgrade weapons for the ultimate battle experience!

لینک دانلود