تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر ReThink | Evolved 4 نسخه کرک شده CODEX

ReThink | Evolved 4

بازی جدیدی در سبک اول شخص معایی علمی تخیلی می باشد که در جهانی آینده نگرانه جریان دارد و شامل انواع معماها است و بازیکن ها باید در آن ها از لیزرها و حرکت نور و رنگ آن استفاده کنند .

بازی ReThink | Evolved 4

از مکانیک های جدیدی در گیم پلی خود استفاده می کند که تجربه ی معمایی بازی را چندین سطح بالاتر می برد . جهان این بازی نیز بسیار زیبا است و همچنین شامل محیط های چشم نوازی نیز می شود . گرافیک بازی نیز بسیار زیبا طراحی شده است ، اگر چه هدف توسعه دهندگان در این نسخه بهبود و ارتقای گرافیک بازی نبوده اما در مجموع می توان گفت که گرافیک بازی پیشرفت های خیلی خوبی داشته است . این عنوان شامل بیش از 40 نوع معمای مختلف می شود که هر کدام بسیار جدید هستند و مانند آن را تا به حال در بازی های مشابه مشاهده نکرده اید . سبک بصری بازی نیز چشم نواز است و بسیار از آن لذت خواهید برد . یک سری تغییرات و پیشرفت نیز در این نسخه نسبت به دیگر بازی های سری صورت گرفته که باعث شده تجربه ی بهتر و کامل تری را در آن شاهد باشیم . گیم پلی بیشترین بهبود و تکامل را در این سری داشته و یک سری ویژگی جدید دارد که ارزش تکرار بازی را بسیار بالا می برد . در این نسخه دو تا مکعب جدید به بازی اضافه شده ، در حالی که یک مکعب که دیگر نیازی به وجود آن نبود از بازی حذف شده است . در مجموع بازی ReThink | Evolved 4 شامل چندین تغییر و بهبود ریز و درشت می شود که می توانند بازی را بسیار لذت بخش تر کند و همچنین مدت زمان تجربه ی این عنوان را بالاتر ببرد و بیشتر بازیکن را سرگرم کند .
نام: ReThink | Evolved 4
حجم فایل: 5.4 گیگابایت
شرکت سازنده: Yaeko
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اول شخص - معمایی - علمی تخیلی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Yaeko
رمز فایل: www.download.ir

ReThink | Evolved 4 - CODEX

ReThink | Evolved 4 is a Puzzle Game in a futuristic setting, that features a variety of Puzzles that utilize Lasers and the behavior of light and it's colors. Use new gameplay mechanics to puzzle your way through the game's beautiful world. ReThink | Evolved 4 primarily focuses on improving and enhancing the gameplay with new features and the reintroduction of overhauled features from previous games.

لینک دانلود