تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی (Reversion – The Return (Last Chapter نسخه CODEX

(Reversion – The Return (Last Chapter

درباره سه قهرمانی است که با یک جنایتکار شیطانی که باعث مرگ انسان های بیگناه زیادی شده است و یک شهر را از بین برده است ، می جنگند و قصد دارند او را شکست دهند . شما در نقش کریستیان هستید که با دو نفر دیگر که شامل ویکتوریا و پابلو می شود هم پیمان شده اید تا اقدامات سرخیو را خنثی کنید و او را از بین ببرید ، حالا شما توانایی اینکار را با بازی با زمان به دست آورده اید و می توانید زمان را جا به جا کنید و جلوی حرکات سرخیو را در آینده بگیرید و او را در گذشته گیر بیاندازید . در بازی (Reversion – The Return (Last Chapter که در سبک بازی ماجرایی شما را سرگرم می کند و گیم پلی اشاره و حرکت با موس دارد ، داستانی زیبا را به تصویر می کشد و می تواند شما را مدت ها سرگرم کند . در این بازی باید یکسری قطعات را پیدا کنید و برای پیدا کردن آن باید معماهای بسیاری را حل کنید ، اما آیا می توانید با شیطانی مثل سرخیو رو به رو شوید کسی که جان بسیاری از انسان ها را به خطر انداخته و یک شهر را ویران کرده است . امکانات

بازی (Reversion – The Return (Last Chapter

بدین شرح است : شخصیت های کاریزماتیک و مرموز در بازی ، معماهای چالش برانگیز که برای ادامه یافتن داستان حل آنها اجباری می باشد ، طیف گسترده از اشیا که می توانید از آنها برای حل معماها استفاده کنید ، گرافیک کلاسیک و به صورت 2 بعدی ، صداگذاری های بینظیر برای شخصیت ها و آیتم های صدادار در بازی ، داشتن سیستم راهنمایی هنگامی که در مرحله ای گیر کرده اید و …. . 
نام: (Reversion - The Return (Last Chapter
حجم فایل: 1.91 گیگابایت
شرکت سازنده: 3f Interactive
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: 3f Interactive
رمز فایل: www.download.ir

Reversion - The Return (Last Chapter) - CODEX

Your adventure is almost at an end, or is it just beginning? After meeting the mysterious man from the photograph, you know that the only way to save your city is to join the Resistance against the tyranny of Sergio.Guide the protagonist, Christian, through the ruins of Buenos Aires to make your final stand against the evil tyrant. Can you find the missing pieces to a mysterious device, the city’s only hope for redemption?

لینک دانلود