تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Revhead – Turbo Pack نسخه کرک شده PLAZA

Revhead – Turbo Pack

بسته ی گسترش دهنده ی جدید بازی اکشن شبیه مسابقه ای Revhead می باشد که متحویات جدیدی را به این عنوان اضافه می کند . در این بازی شما باید خودتان ماشین مسابقه ای خود را بسازید و وارد مسابقات اتومبیل رانی شوید . شما یک دوست با نام چارلی در این عنوان دارید که مشغول ساخت و تعمیر اتومبیل های مسابقه ای است ، او اکنون کمی به کمک نیاز دارد و به همین منظور از شما دعوت می کند که با او به استرالیا رفته و همکاری کنید . ماجراجویی و سفر شما در در جایی از شهرهای کوچک استرالیا آغاز می شود و اکنون شما کمک و گاراژ چارلی را دارید . حالا باید تمام تلاش خود را بکنید تا خود را به دیگران بشناسانید ، پس برای این کار باید که بتوانید سریع ترین و بهترین ماشین مسابقه ای را در آنجا بسازید . بازی Revhead – Turbo Pack شامل بیش از 60 جزء جدید می شود که آزادی شما را در سفارشی سازی و ارتقای خودروها بسیار بالا می برد . اکنون شما می توانید توربوها و موتورهای تغییر یافته ی دوقلو را در اتومبیل خود نصب کنید ، یا می توانید برای ماشین ورودی هوای اضافی طراحی کنید . اکنون شما این امکان را خواهید داشت ماشین هایی با قدرت بیش از 2000 اسب بخار بسازید . هدف در این عنوان ساختن ماشین های رویایی است ، ماشین هایی با حداکثر قدرت که بتوانند بهترین رتبه ها را در مسابقات کسب کنند . شما می توانید اتومبیل های خراب یا ارزان قیمت را خریداری کرده و بر روی آن ها کار کنید تا نهایتا بتوانید تبدیلشان کنید به یک خودروی پر قدرت برای مسابقات .

بازی Revhead – Turbo Pack

شامل تمام بسته های گسترش دهنده و به روز رسان هایی که تا به حال برای عنوان Revhead منتشر شده ، می شود و تا الان کامل ترین نسخه ی موجود از آن می باشد . 
نام: Revhead - Turbo Pack
حجم فایل: 927.69 مگابایت
شرکت سازنده: Creative Pudding Hungary Llc
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - شبیه ساز - مسابقه ای - ماشینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Creative Pudding Hungary Llc
رمز فایل: www.download.ir

Revhead - Turbo Pack - PLAZA

Turbo Pack DLC contains more than 60 new components, which gives high performance customisation to the game. It introduces twin turbo setups, twin charged engines, intercoolers and additional air intakes to gain more horse power. Contents of this DLC allows the player to build cars with over 2000 horsepower! Twin Turbo setups with manifolds for Inline and V engines. Air scoop for chassis's roof in two sizes. Air scoop for engine's hood in two sizes.

لینک دانلود