تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی رویت 2021: آموزش اساسی برای ساختار

Revit 2021: Essential Training for Structure

فیلم آموزشی محصول کمپانی معروف Lynda و به زبان انگلیسی میباشد . Revit یک برنامه عالی برای مهندسی سازه است ، و ابزارهایی را برای طراحی سازه های جامد و انتشار اسناد با وضوح آسان و آسان به اشتراک می گذارد . دوره Revit 2021: Essential Training for Structure بر روی اجزای اصلی Revit 2021 که برای طراحی سازه استفاده می شود ، متشکل از نمونه هایی در واحدهای متریک (متر) است . مربی اریک وینگ نحوه شروع یک پروژه و تنظیم نماهای ساختاری را توضیح می دهد . پایه ها ، آرماتورها ، و قاب های فلزی و بتونی را اضافه کنید . صفحات و خرپاهای مدل ؛ و خیلی بیشتر بسازید . او همچنین به شما در ایجاد اسناد دقیق و مشروح برای به اشتراک گذاری و استفاده در ساخت و ساز کمک می کند .

دوره Revit 2021: Essential Training for Structure

برای اعضای بدون تجربه Revit طراحی شده است ، یا برای کاربران پیشرفته تری که می خواهند به یک موضوع پرش کنند و از همانجا شروع کنند . در هر صورت ، این دوره جامع می تواند آنچه را که باید بدانید برای حرفه ای بودن در ساختار Revit به شما یاد می دهد .دوره Revit 2021: Essential Training for Structure شامل: 01 – تنظیم پروژه 02 – شبکه و ستون 03 – مبانی 04 – قاب فولادی 05 – کف و اسلب 06 – تقویت کننده 07 – قاب های بریس فولادی 08 – پله ها ، رمپ ها ، و دامنه ها 09 – جزئیات و حاشیه نویسی 10 – برنامه ها و برچسب زدن 11 – خرپا 12 – مدیریت پروژه 13 – زبانه استیل 14 – بتن پیش ساخته 15 – نتیجه گیری
نام: Revit 2021: Essential Training for Structure
حجم فایل: 1.7 گیگابایت
شرکت سازنده: Lynda
تاریخ انتشار: 2020
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 6 ساعت و 6 دقیقه
فرمت فایل: mp4
منتشر کننده: Lynda
رمز فایل: www.download.ir

Revit 2021: Essential Training for Structure

Revit is a great program for structural engineering, offering cutting-edge tools for designing solid structures and publishing clear, easy-to-share documentation.

لینک دانلود