تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Revulsion – PC نسخه PLAZA

Revulsion، این بازی یکی از بازی های زیبا در سبک تیر اندازی و اکشن است که با تلفیق هیجان و نوستالژی، محیطی بسیار سرگرم کننده و جالب را برای مخاطبان خود به ارمغان می آورد. این بازی یک پیوند گم شده میان سبک تیراندازان اولیۀ کلاسیک قدیمی و نوستالژیک و سبک تیراندازان مدرن است. این تلفیق بسیار هوشمندانه سبب شده است تا بازیکن از گیم پلی بسیار روان و عالی لذت برده و لحظه به لحظه درگیر هیجانات بسیاری شود. در این بازی شما وظیفه دارید تا موجودات فضایی که در قالب پیکسل هایی شکل گرفته اند را از بین برده و سیاره خود را نجات دهید. نیروهای تاریکی بر سیاره شما و دیگر سیاره ها نفوذ کرده و آنها را در بر گرفته اند. در این میان شما به عنوان ناجی وظیفه نجات سیاره خود را بر عهده خواهید داشت. در این بازی اسلحه های مختلفی در اختیار شما قرار می گیرد که باپشت سر گذاشتن مراحل مختلف می توانید آنها را ارتقاء بخشید.

Revulsion.center عکس سنتر

مشخصات بازی Revulsion:نام بازی : Revulsionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019سبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Revulsion - PC

Revulsion PC Game is the missing link between old school classic first person shooters and modern day first person shooters. Revulsion takes classic Doom and Quake style gameplay and combines it with the core concepts that permeate the Dark Souls design philosophy. Imagine if the classic fps had evolved in a direction other than a story based experience, to being something much more brutal, with more advanced gameplay mechanics.

لینک دانلود