دانلود بازی کامپیوتر Road to Eden نسخه Early Access

Road to Eden

یک بازی سوم شخص چند نفره و همکاری محور مبتنی بر بقا می باشد که در ویرانه های یک دنیای پسا آخرالزمانی جریان دارد ، دنیایی که تحت حمله ی بیگانه ها قرار گرفته است . بازی این طور شروع می شود که شما در کنار جاده از خواب بیدار می شوید و هیچ چیزی به یاد ندارید ، سپس با سایر بازمانده ها همراه می شوید تا یک سفر طولانی و خطرناک را به عدن آغاز کند . در

بازی Road to Eden

بیش از 99 درصد از جمیعت انسان ها در یک لحظه از بین رفت و اکنون تنها امید بشریت پروژه ی عدن می باشد ، یک پایگاه عملیاتی که در آن انسان های بازمانده با یک دیگر قصد دارند علیه دشمن ها مبارزه کنند و دوباره زندگی را به جهان بازگردانند . این عنوان فعلا در فاز دسترسی زود هنگام قرار دارد و توسعه دهندگان در حال کار بر روی آن هستند ، بنابراین ممکن است در آینده بعضی از موارد این بازی دچار تغییراتی شوند و متفاوت از آن چه انتظار داشتید ، باشند . شما در این بازی این انکان را خواهید داشت تا یک سری تجهیزات و وسیله ها را برای خود بسازید ، برای این کار شما باید وسایل مورد نیاز مانند اشیاء شکسته را پیدا کنید و همچنین دستورالعمل و طرز ساخت آن را نیز داشته باشید . دستورالعمل های مختلفی برای ساخت وسایل گوناگون وجود دارند که این می تواند در پیشرفت شما بسیار موثر باشد . شما همچنین می توانید برای ساخت پایگاه خود و توسعه ی آن بلوک های بزرگ و کوچک ، پنجره ، مبلمان ، استحکامات و تله ایجاد کنید . در این بازی خطرات زیادی وجود دارند که جان شما را تهدید می کنند ، این خطرات در شب ها بسیار بیشتر هستند ، پس مراقب خودتان باشید . دشمن های متفاوتی در بازی هستند که سعی در کشتن شما دارند ، مانند راهزنان و غارتگران و همچنین افرادی که به زامبی تبدیل شده اند و تنها هدفشان آلوده کردن شماست . در آینده محویات بیشتری برای این عنوان منتشر خواهد شد . 
نام: Road to Eden
شرکت سازنده: Zouking
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 9
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Digitalworks
رمز فایل: www.download.ir

Road to Eden - Early Access

Road to Eden is a third-person multiplayer survival coop game, set within the post-apocalyptic ruins of a world destroyed by an alien invasion. 99% of the human population was wiped out in an instant and now humanity’s last hope is Project Eden, a base of operation where the remaining survivors are fighting back. You wake up at the side of the road with no memory and must team up with other survivors to make the long and dangerous journey to Eden.

لینک دانلود