تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Robinson: The Journey VR نسخه C000005

Robinson: The Journey

با دیدگاه اول شخص دنیایی از دایناسورها و موجوداتی زیبا را نشان بازیکن می دهد که همه آنها در اکوسیستم سرزمین Tyson III اتفاق می افتد و همه موجودات آن سرزمین به حضور شما واکنش نشان می دهند یا حتی ممکن است به شما حمله کنند . این بازی با تأکید بر تعامل با محیط اطراف خود ، بازیکنان را تشویق می کند تا هر قسمت از بازی را با جزئیات مورد بررسی قرار دهند و به شما اینگونه القا می شود که وارد یک سرزمین ناشناخته شده اید و باید همه آن را به اختیار خودتان کشف کنید و داستان زیبا و جذاب آن را دنبال کنید . بازی Robinson: The Journey یک ماجراجویی است که می توانید چیزهایی جدید را در هر گوشه از دنیای بازی کشف کنید ، همچنین برای یافتن موارد نادر و کمیاب درون بازی می توانید از مسیرهای فرعی و نقاطی که تا به حال کسی پا به آنجا نگذاشته است عبور کنید . در این بازی ماجرایی با سرزمینی روبه رو هستید که کاملا جهان باز است و می توانید آزادانه به هر کجا که دلتان می خواهد بروید و داستان غیر خطی آن را دنبال کنید . این بازی با کمک موتور گرافیکی CRYENGINE ساخته و طراحی شده است تا گرافیک و تصویر خروجی بی نظیری را به همه بازیکنان داشته باشد ، همچنین می تواند صدای گیرا و رسایی از محیط را به گوش بازیکن منتقل کند . نکته مهم درباره

بازی Robinson: The Journey

این است که این بازی از تکنولوژی VR یا وایقعیت مجازی بهره می برد و با استفاده از گرافیک و موتور گرافیکی استفاده شده توانسته است بین این دو یک تعامل بینظیر برقرار کند و بازی را به زیبایی هر چه تمام تر عرضه کند . اگر دوستدار بازی های ماجرایی با چالش های زیبا هستید این بازی را از دست ندهید ، لازم به ذکر است این بازی تنها برای دارندگان یکی از هدست های واقعیت مجازی قابلیت اجرا دارد . 
* برای اجرای بازی به هدست واقعیت مجازی ( VR ) نیاز دارید و بدون آن، بازی اجرا نمی شود *
 
نام: Robinson: The Journey
شرکت سازنده: Crytek
تاریخ انتشار: 2017
امتیاز استیم: 6
نسخه: C000005
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی ، واقعیت مجازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Crytek
رمز فایل: www.download.ir

Robinson: The Journey - C000005

Exploring from a first-person perspective, gamers will encounter an array of dinosaurs and creatures that react to their presence within the ecosystem of Tyson III. An emphasis on interaction with their surroundings encourages players to examine each area of the game in detail – creating a dense atmosphere and adding to the sense that Tyson III is a goldmine of undiscovered secrets. The game places narrative at the center, with an engaging storyline unfolding as players explore.

لینک دانلود