دانلود بازی کامپیوتر Room 404 نسخه CODEX

Room 404 یک بازی در سبک ماجراجویی ترسناک می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Machine Bear® Software e Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Machine Bear® Software e Games  یکی از استودیوهای قدیمی که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری مانند بازی Room 404 و Urban Legends را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . بازی های ترسناک یکی از سبک های محبوب و بسیار پرطرفدار در میان بازی بازان بوده اند و در سال های مختلف تاکنون بازی های موفق بسیاری در این سبک منتشر شده اند . بازی های مانند سری محبوب Resident Evil و سری Silent Hill از این بازی ها می باشند که سبک ترسناک را دست خوش تغییرات بسیاری کرده اند . بازی رایانه ای Room 404 یکی از همین بازی ها می باشد که از ترکیب سبک ماجرجویی و ترسناک ساخته شده است و به راحتی می توان گفت که یکی از متفاوت ترین بازی های ترسناک سال های اخیر می باشد .

سایر توضیحات : داستان این بازی در رابطه با شخصی می باشد که تصمیم دارد انتقام خود را از افرادی که زندگی او را نابود کرده اند بگیرد ، اما در میانه این اتفاقات متوجه حقایق تلخی در رابطه با اتفاقات اخیر می شود . پی جی نام روزنام نگاری می باشد که خود را در یک بیمارستان قدیمی و رها شده می یابد و هیچ خاطره ای از اتفاقاتی که منجر به وارد شدن به این بیمارستان شده است ندارد ، در ابتدا او سعی می کند که از این بیمارستان خارج شود اما پس از مدت کوتاهی متوجه می شود که فردی به نام جف قصد دارد که او را به قتل برساند . داستان این بازی بسیار درگیر کننده و هیجان انگیز می باشد و سازندگان قول داده اند که در این بازی سبک ترس را به ریشه های اصلی خود بازگردانند . بازی رایانه ای Room 404 یکی از بازی های ترسناک مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Room 404 نسخه CODEX

مشخصات بازی Room 404 :

نام بازی : Room 404 پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Machine Bear® Software e Games منتشر کننده : Machine Bear® Software e Games سبک بازی : ترسناک – ماجراجویی نوع فایل : EXE لینک مرتبط : Steam – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Room 404

لینک دانلود