تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند علت ریشه Root Cause

Root Cause

به سلامت دندان میپردازد و سوالاتی در مورد دندان از دندانپزشکان پرسیده می شود . Root Cause یک مستند با ویژگی بلند است که شامل نظرات پزشکان و دندانپزشکان از سراسر جهان است ، که سعی دارند اثرات سلامتی روش ریشه کانال را بیان کنند .

مستند Root Cause

تجربه یک فرد در مورد درمان کانال ریشه را دنبال می کند و ادعای مربوط به مسائل سیستمیکی که او ادعا می کند با درمان کانال ریشه ارتباط مستقیم دارد . سه پزشک در این مستند حضور دارند ، دکتر وستون پرایس ، دکتر هال هاگنز و دکتر بید هیلی . دکتر وستون پرایس: دکتر پرایس یک دندانپزشک کانادایی بود که در درجه اول به دلیل تئوری های خود در مورد رابطه بین تغذیه ، سلامت دندان و سلامت جسمی شناخته می شد . دکتر پرایس 25 سال از کار خود را صرف تحقیق در مورد رابطه بین کانال ریشه درمانی و بیماری سیستمیک کرد . او نظریه ای به نام “نظریه عفونت کانونی” تشکیل داد . نظریه عفونت کانونی مفهومی است که ادعا می کند بسیاری از بیماریهای مزمن در اثر عفونت کانونی یا عفونت موضعی ایجاد می شوند . دکتر هال هوگنز: دکتر هال نقش عمده ای در ایجاد اختلاف نظر در مورد استفاده از پر کردن آمالگام بازی کرد . در سال 1973 ، او شروع به مطالعه سمیت جیوه و تأثیر آن بر سلامت انسان کرد . او مرکز تشخیصی هاگنز را در کلرادو اسپرینگز ، کلرادو ایجاد کرد . در این مرکز که دکتر هوگینز ادعا کرده بودجه تحقیق و مراقبت رایگان از بودجه دریافت می کند ، بیماران دو هفته تحت مراقبت گسترده از جمله حذف پر کردن آمالگام قرار می گیرند و …
نام: Root Cause
حجم فایل: 728 مگابایت
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز imdb: 4.5
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 13 دقیقه
محصول کشور: استرالیا
فرمت فایل: mp4
کارگردان: Frazer Bailey
ستارگان: Ben Purser
رمز فایل: www.download.ir

Root Cause

Documentary featuring opinions from doctors and dentists from around the world on the health effects of the root canal procedure.

لینک دانلود