تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید RPG Toram Online v3.3.19

RPG Toram Online

بازی به صورت کاملا آنلاین و با دیگر افراد در سراسر جهان می باشد که جذابیت های بازی را بسیار بیشتر خواهد کرد . شما در این بازی می توانید بیش از 500 میلیارد شخصیت جنگجو برای خود بسازید ! که شاید این بازی یکی از تنها بازی هایی باشد که همچین خصوصیت منحصر به فردی را دارد . پس از ساخت شخصیت خود در بازی می توانید قابلیت یا خاصیت جنگی او مانند جادوگر ، شمشیر باز و .. را انتخاب کرده و پا به ماجراجویی های بازی بگذارید . در مسیر شما تعداد بسیاری از دشمنان مختلف و فرا طبیعی وجود خواهند داشت که باید آنها را از سر راه خود بر دارید تا داستان بازی را تکمیل کنید . شما می توانید در

بازی RPG Toram

با جلو رفتن و نابودی دشمنان برای خود امتیاز جمع آوری کرده و از آیتم های بازی خریداری کرده تا شخصیت داستانی خود را تقویت کرده و ارتقاء دهید و پا به مراحل چالشی تر در بازی بگذارید . شما می توانید تمام ماجراجویی های بازی را به همراه دوستان خود در سراسر جهان به صورت اشتراکی انجام دهید که هیجان بازی را چندین برابر خواهد کرد .
نام: RPG Toram Online
حجم فایل: 59 مگابایت
شرکت سازنده: Asobimo, Inc
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.3.19
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: Apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی - ماجراجویی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 و بالاتر

RPG Toram Online - v3.3.19

"Profession", which is often the case with RPG, does not exist in Toram. Sword? (Magic) Staff? Bow? Halberd? Feel free to decide your own fighting style!

لینک دانلود