تبلیغات
تبلیغات

دانلود مجموعه صدا Sample State Terrace House Grooves

Sample State Terrace House Grooves

نام مجموعه نمونه ها از صداها و موسیقی هایی است که برای ویرایش صدا و موسیقی به کار می رود . این بسته توسط یکی از هنرمندان عرصه موسیقی در سال 2018 تولید شده است که نشان دهنده سبک موسیقی خود این هنرمند می باشد . این هنرمند که با نام ایگلسیاس است تا به حال به خاطر این اثر هنری توسط دیگر هنرمندان مثل مارکو کارولا ، استیو لولر ، مایکل بی بی ، پاوسا ، لئون ، مارک جنکینز و موارد دیگر مورد تقدیر واقع شده است . پکیج

نرم افزار Sample State Terrace House Grooves

دارای نمونه های الهام بخش و آرام بخش می باشد که می توانید استفاده کنید . این مجموعه با بیش از 450 نمونه که دارای کاملی از انواع سبک ها می باشد ، همچنین بیش از 29 عدد نمونه درام را در خود جای داده است که از تمامی آنها می توانید در موسیقی هایتان استفاده کنید و آنها را هرگونه که دوست دارید ویرایش نمایید . از دیگر جزیئات Sample State Terrace House Grooves می توان به : کیفیت 24 بیتی تمامی قطعات ، 124 قطعه طبل ، 125 قطعه درام ، بیش از 400 قطعه از دیگر سازهای ضربه ای ، 19 قطعه FX و … .
نام: Sample State Terrace House Grooves
حجم فایل: 521 مگابایت
شرکت سازنده: Producerloops
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Sample State Terrace House Grooves - Win

Produced by one of 2018's breakthrough artists Iglesias, this pack represents the style of his own productions which have featured on labels such as Solid Grooves, Kaluki. Under No Illusion, Resonance, No Excuse and more, Iglesias has been receiving plays and support from the likes of Marco Carola, Steve Lawler, Michael Bibi, Pawsa, Leon, Mark Jenkyns and many more. This pack is a groove masterclass and features some of the freshest and most inspiring samples ever to be released in a sample product.

لینک دانلود