دانلود فیلم آموزشی Science Based Six Pack ABC with Thomas Delauer

Science Based Six Pack ABC with Thomas Delauer

فیلم آموزشی محصول کمپانی sciencebasedsixabspack و به زبان انگلیسی میباشد . مزایا چه هستند؟ تحقیقات نشان داده است که روزه داری متناوب (IF) دارای مطالعات بالینی بیشتری است که از مزایای آن در مقایسه با هر الگوی دیگری از خوردن در تاریخ حمایت می کند . دوره Science Based Six Pack ABC with Thomas Delauer شامل:_ کاهش وزن: روزه داری متناوب باعث تقویت عملکرد هورمون برای کاهش وزن می شود . همانطور که از تحقیقات نشان می دهد ، پایین آمدن انسولین و افزایش مقادیر نوراپی نفرین (نورآدرنالین) همه باعث افزایش تجزیه چربی بدن می شود و استفاده از آن برای انرژی را تسهیل می کند . به همین دلیل ، روزه داری کوتاه مدت در حقیقت میزان متابولیک شما را 6/14-14 درصد افزایش می دهد و به شما کمک می کند کالری بیشتری بسوزانید ._ وضوح ذهنی و عملکرد مغز: آنچه برای بدن مفید است اغلب برای مغز نیز مفید است . روزه متناوب باعث بهبود ویژگی های متابولیکی مختلفی می شود که برای سلامت مغز مهم است . IF نشان داده است که این توانایی را دارد که بر انرژی و سوخت و ساز رادیکال اکسیژن و سیستم های پاسخ به استرس سلولی تأثیر بگذارد ، به روش هایی که نورون ها را در برابر عوامل ژنتیکی و محیطی محافظت می کند که در غیر این صورت در پیری تسلیم می شوند ._ پشتیبانی از عضله و عملکرد: برخلاف تصور عامه ، IF نشان داده است كه هیچ تأثیر منفی بر عملکرد روزانه و عملکرد ورزشی ندارد . روزه متناوب باعث خواب آلودگی یا عدم هوشیاری نمی شود . در حقیقت ، روش های خاصی از روزه داران ، موجب حفظ توده بدن لاغر می شوند (. ادعا شده است که روزه داران متناوب می توانند به دلیل تأثیر آن بر هورمونهای چربی سوزی ، فرد را نسبت به محدودیت کالری بهتر از حد کالری حفظ کنند ._ طول عمر طولانی تر را ترویج می کند: یکی از جالب ترین کاربردهای روزه متناوب ممکن است توانایی آن در افزایش طول عمر باشد . مطالعات انجام شده در موش صحرایی نشان داده است که روزه دار متناوب طول عمر را به روشی مشابه با محدودیت کالری مداوم افزایش می دهد. در برخی از این مطالعات ، تأثیرات کاملاً چشمگیر بود . در یکی از آنها ، موش هایی که هر روز روزه می گرفتند ، 83٪ بیشتر از موش هایی که روزه نمی گرفتند زندگی می کردند.چه برنامه هایی در

فیلم آموزشی Science Based Six Pack ABC with Thomas Delauer

وجود دارد؟ دنبال کردن آسان رژیم غذایی و دوره ورزشی که به شما می آموزد که بدن خود برای تبدیل شدن به یک ماشین سوزاندن چربی طبیعی تبدیل کنید .
نام: Science Based Six Pack ABC with Thomas Delauer
شرکت سازنده: sciencebasedsixabspack
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
فرمت فایل: mp4
منتشر کننده: sciencebasedsixabspack
رمز فایل: www.download.ir

Science Based Six Pack ABC with Thomas Delauer

What Are The Benefits? Research has shown that Intermittent Fasting (IF) has more clinical studies backing its many benefits than any other pattern of eating in history.

لینک دانلود