دانلود بازی Scorn v1.2.2.0 – ELAmigos/FitGirl/DODi برای کامپیوتر

دانلود بازی Scorn

یک بازی ماجراجویی ترسناک اول شخص جوی است که در دنیای کابوس‌واری از اشکال عجیب و غریب و ملیله‌های غم‌انگیز روایت می‌شود. این بازی بر اساس ایده “being thrown into the world” طراحی شده است. در این بازی هر مکان حاوی داستان، پازل ها و شخصیت های خاص خود است که در ایجاد یک دنیای منسجم ضروری هستند. در طول بازی شما مناطق جدیدی را باز می کنید، مجموعه مهارت های مختلف، سلاح ها، آیتم های مختلف را به دست می آورید و سعی می کنید مناظر ارائه شده به شما را درک کنید.

دانلود بازی Scorn

دانلود بازی Scorn در دنیایی با پایان باز با مناطق مختلف به هم پیوسته اتفاق می افتد. هر منطقه ساختاری پیچ و خم مانند اتاق ها و مسیرهای مختلف برای کشف است. تمام داستان‌سرایی‌ها در بازی اتفاق می‌افتد، بدون هیچ سکانسی که شما را از واقعیت وحشتناک دنیای زنده و نفس‌کشی که در آن هستید منحرف کند. اما چشمان خود را باز نگه دارید – اگر چیزی را از دست بدهید، بازی به شما ابراز همدردی نمی‌کند.

بازیکنان با آگاهی از بدن و حرکت شخصیت، غوطه وری بهتری را تجربه خواهند کرد. تعامل با جهان واقع بینانه است – اشیاء با دستان شما برداشته می شوند (به جای شناور شدن در هوا)، ماشین ها و ابزارها با گرفتن کنترل ها و غیره کار می کنند. در دانلود بازی Scorn بازیکنان باید به این فکر کنند که چه زمانی بجنگند و چه زمانی تحت پوشش قرار گیرند و اعمال آنها چگونه بر دنیای اطرافشان تأثیر می گذارد. برای پیشرفت به سبک های مختلف بازی نیاز است.نام: Scorn
حجم فایل: 13.6 گیگابایت
شرکت سازنده: Ebb Software
تاریخ انتشار: October, 2022
امتیاز استیم: 7 از 10
ورژن: v1.2.2.0
نسخه: ELAmigos/FitGirl/DODi
آپدیت: 27 اسفند 1401
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن، ماجراجویی
منتشر کننده: Kepler Interactive
رمز فایل: www.download.ir

به روز رسانی :

1401/12/27 نسخه Scorn Deluxe Edition v1.2.2.0 - ELAmigos اضافه شد.
  • لینک دانلود
    2 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *