تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Scrap Garden تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1396/06/23 آپدیت v1.2.7 نسخه PLAZA اضافه شد.

Scrap Garden یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Alexey Davydov ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است ، استودیوی بازی سازی Alexey Davydov یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تجربه ساخت بازی هایی مانند Train Valley و Scrap Garden را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موفق به دریافت جوایز بسیاری نیز شده است . بازی رایانه ای Scrap Garden در فضایی در جریان است که انسان ها سال ها قبل از صفحه روزگار محو شده اند ، اما قبل از نابودی کامل شروع به ساخت ربات هایی کردند که در کارهای روزمره به کمک آنها بیایند . شما در این بازی در نقش یکی از همین ربات ها می باشید ، داستان در جایی اغاز می شود که شما به عنوان یکی از همین ربات ها از خواب بیدار می شوید و باید اطلاعاتی در رابطه با این دنیا و موجودات آن کسب کنید .

سایر توضیحات : در این بازی شما در نقش یک ربات در فضایی آخرالزمانی قرار دارید و باید اطلاعاتی در رابطه با دنیای اطراف خود و سرنوشت تمام انسان ها و همچنین سایر ربات ها کسب کنید ، در این بازی سازندگان از المان های بازی های ماجراجویی به نحر احسنت استفاده کرده که در نتیجه آن شما شاهد یک بازی ماجراجویی بسیار جذاب خواهید بود ، در طول این بازی شما پازل های زیادی در مسیر خود دارد که باید به حل آنها بپردازید همچنین در این بازی شما با یک دنیای کامل و پر از رمز و راز طرف هستید که باید با گشت و گذار در ان و همچنین بررسی نقاط ناشناخته آن اطلاعات بیشتری در رابطه با محیط اطراف خود کسب کنید . گرافیک هنری این بازی در سطح بسیار بالایی قرار دارد بطوری که شما در طول هر مرحله چند دقیقه ای را به ستایش جذئیات بصری بازی خواهید پرداخت . بازی رایانه ای Scrap Garden یکی از بازی های جذاب سال 2016 می باشد .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Scrap Garden نسخه PLAZA

مشخصات بازی :نام بازی : Scrap Gardenپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Alexey Davydovمنتشر کننده : Alexey Davydovسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Scrap Garden

لینک دانلود