تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Secrets of Speaking English: OPIc Masterclass

Secrets of Speaking English: OPIc Masterclass

فیلم آموزشی محصول کمپانی معروف Udemy و به زبان انگلیسی میباشد .

آنچه در دوره Secrets of Speaking English: OPIc Masterclass یاد خواهید گرفت:

_ تمام مهارت های لازم برای صحبت به زبان انگلیسی . _ توصیف افراد ، مکانها ، اقدامات و چیزها . _ فرآیندهای روایت ، داستان ، عقاید و مقایسه . _ نقش بازی کردن ، سؤال کردن ، توضیح موقعیت ها ، ترغیب مردم و شکایت کردن . _ یک ساختار مناسب برای پاسخ به هر سوال انگلیسی . _ چگونه شخصیت خود را نشان داده و عمق عاطفی به همراه داشته باشید . _ درک کامل از OPIc (مصاحبه مهارت شفاهی توسط کامپیوتر) . _ نکات متخصص در مورد نمره بالا در آزمون OPIc . _ نمونه سوالات و پاسخهای OPIc .

شرح دوره Secrets of Speaking English: OPIc Masterclass:

آیا شما رویای تسلط داشتن به انگلیسی صحبت کردن دارید؟ آیا باید در آزمون های گفتاری نمره بالایی کسب کنید؟ اگر چنین است ، پس دوره Secrets of Speaking English: OPIc Masterclass برای شما مناسب است! OPIc مخفف مصاحبه با مهارت شفاهی توسط رایانه است و محبوبیت آن در سراسر جهان رو به افزایش است . برخی از کشورها مانند کره جنوبی غالباً برای مکانها و مشاغل دانشگاهی تقاضای امتیاز بالایی را دارند . این بهترین آزمایش برای سنجش مهارت های صحبت در زبان انگلیسی است . دیگر وقت خود را تلف نکنید . رویاهای شما فقط با یک کلیک فاصله دارند! این دوره عالی را دانلود نمایید .

این دوره برای چه کسی است:

_ هرکسی که می خواهد یک انگلیسی زبان مسلط شود . _ هر کسی که می خواهد در آزمون های انگلیسی زبان نمره بالایی کسب کند . _ هر کسی که می خواهد تست OPIc را تسلط بخشد .

نام: Secrets of Speaking English: OPIc Masterclass
حجم فایل: 5.18 گیگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 2020
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 5 ساعت و 34 دقیقه
فرمت فایل: mp4
منتشر کننده: Udemy
رمز فایل: www.download.ir

Secrets of Speaking English: OPIc Masterclass

Become a fluent English speaker with this course from award-winning teacher, trainer and TEDx speaker Wayne Finley!

لینک دانلود