تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر SECTOR 40 The Soviet Legacy نسخه CODEX

SECTOR 40 The Soviet Legacy

عنوانی ماجرایی در ارتباط با حکومت شوروی سابق و جنایت‌های آن است که در سال 2020 و توسط Kaivo Soo طراحی و منتشرشده است. در سال 1936 میلادی، یک مرکز تحقیقاتی مشترک توسط روسیه و انگلستان برای بررسی و تحقیق بر روی نارسایی‌ها و اختلالات روانی با اهداف نظامی و جنگی ایجاد شد. این بخش به‌اصطلاح بخش 40 (SECTOR 40) نامیده می‌شد و در کنار یک معدن زغال‌سنگ قدیمی در منطقه ساحلی Ural Jamal قرارگرفته است. علت انتخاب این منطقه به‌عنوان مرکز اصلی بخش 40، دور از دسترس بودن آن بود که نیروهای روسیه را قادر می‌ساخت تا بدون شناسایی شدن توسط دشمنان و جاسوسان به راحتی به جابه‌جایی سوژه‌های آزمایشی (افراد دچار اختلالات روانی) بپردازند. پس از بررسی اسناد و مدارک کالاهای ورودی به این بندر، محققان متوجه شدند که اسم شخصی به نام لوسی آن در بین سال‌های 1939 تا 1976 مکرراً تکرار شده است. علاوه بر این به نظر می‌رسید که این شخص مرموز برای مدت طولانی‌ای مشغول جابه‌جایی محموله‌هایی عجیب و غریب و ناشناس بوده است. در طی همین سال‌ها بود که زنان بسیاری که دچار اختلالات روانی حاد بودند به‌طور ناگهانی گم‌شده و یا به طرز مرموزی کشته شدند. بر اساس همین شواهد و قرائن، محققان نتیجه گرفتند که در طی این سال‌ها، شوروی آزمایش‌هایی غیرقانونی و کشنده بر روی این زنان بی‌پناه به انجام رسانده است. شما به‌عنوان شخصیت اصلی

بازی SECTOR 40 The Soviet Legacy

وظیفه دارید تا به این مرکز تحقیقاتی مرموز رفته و ارتباط شوروی و انگلستان با پرونده زنان گمشده را بررسی کنید و همچنین درباره سرنوشت قربانیان این مرکز اطلاعاتی کسب کنید.  
نام: SECTOR 40 The Soviet Legacy
حجم فایل: 6.6 گیگابایت
شرکت سازنده: Kaivo Soo
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی
منتشر کننده: Kaivo Soo
رمز فایل: www.download.ir

SECTOR 40: The Soviet Legacy - Codex

In 1936, a test centre for the study of psychiatric disorders was set up by Russian and British medical researchers for civil and military purposes.
The location of the test centre in Russia was the old coal mine at the Ural Jamal seaside, providing cover for inter-port transport and the movement of test subjects.

لینک دانلود