تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Seeds of Resilience نسخه کرک شده Portable

Seeds of Resilience

شمارا به ساخت روستایی در یک جزیره متروکه و رهاشده دعوت می‌کند! ساخت یک دهکده در این جزیره کوچک به‌خودی‌خود کار چالش‌برانگیزی نیست اما مبارزه با طبیعت وحشی و دفاع از خود در برابر حملات طبیعت بسیار سخت و طاقت‌فرسا خواهد بود. به‌مرورزمان باید با روند و الگوی بلایای طبیعی آشنا شوید و یاد بگیرید که از آیتم‌ها و منابع مختلف در کجا و چگونه استفاده کنید. مهم‌ترین عنصر برای موفقیت در

بازی Seeds of Resilience

داشتن استراتژی است. قبل از شروع هرروز باید استراتژی معینی برای روز بعد داشته باشید تا مبادا غافل گیر شوید! هرکدام از منابع طبیعی و مصالح در دسترس کاربرد خاصی دارند و در شرایط منحصربه‌فردی قابل‌استفاده هستند. کاربرد آن‌ها را به‌مرورزمان یاد خواهید گرفت. طبیعت در بازی کاملاً پویا است و در تعاملی مثبت و منفی با بازیکن قرار دارد و در همین راستا هر کاری که انجام دهید عاقبت خاصی خواهد داشت به‌عنوان‌مثال همیشه نباید در یک بخش به ماهیگیری بپردازید یا تمامی درختان یک بخش را قطع کنید زیرا عواقب زیان باری خواهد داشت! برای طراحی ساختمان‌های مختلف، آیتم‌ها و ابزارآلات از شواهد تاریخی به‌جامانده از قرون‌وسطی استفاده‌شده است. توسعه‌دهندگان بازی به جزئیات تاریخی و متعادل‌سازی آن‌ها در قالب یک بازی جذاب و سرگرم‌کننده توجه ویژه‌ای داشته‌اند و به همین خاطر توانسته‌اند تجربه‌ای بی‌نقص برای بازیکنان ایجاد کنند.
نام: Seeds of Resilience
حجم فایل: 71 مگابایت
شرکت سازنده: Subtle Games
تاریخ انتشار: 2019
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: استراتژیک - شبیه ساز
منتشر کننده: Goblinz Studio, Maple Whispering Limited
رمز فایل: www.download.ir

Seeds of Resilience - Portable

We've been adding new content and bug fixes every month. We only have 1 developer on it so it takes time, but we commit on adding new things monthly until release! Check out the news steam of Seeds of Resilience for proof of this!

لینک دانلود