تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Serin Fate نسخه Early Access

Serin Fate

شما را در یک بازی نقش آفرینی با گرافیک دو بعدی وارد دنیای سحر و جادو می کند و کاری می کند که با جادو بر دشمنانتان چیره شوید و آنها را از روی زمین حذف کنید . اکنون وقت آن رسیده است که برخی از جادوها را یاد بگیرید ، کلبه جادوگری خود را بسازید و آن را مرتب نگه دارید ، اعضای جدیدی پیدا کنید و آنها را به خانواده خودتان تبدیل کنید تا روز به روز قدرتتان بیشتر شود . همچنین می توانید با این کار دوستان جدیدی پیدا کنید تا ماجراجویی هایی که باید انجام دهید را با کمک یک دوست انجام دهید تا هم لذت کار بیشتر شود و هم کار آسانتر شود . این روز ها زمین به حدی خطرناک شده است که شب ها را باید درون خانه خود بمانید و عاقلانه نیست به تنهایی در جنگل قدم بزنید چرا که دنیا پر شده است از هیولاهای قدرتمند که هیچکس توان مقابله با آنها را ندارد . بازی Serin Fate در سبک ماجراجویی و نقش آفرینی از بازی های کلاسیک و قدیمی Pokemon ، Harvest Moon ، Runescape و Chrono Trigger الهام گرفته است و در حال حاضر در مرحله آلفا قرار دارد و در آینده به روز رسانی های متعددی دریافت خواهد کرد . از ویژگی های اصلی

بازی Serin Fate

می توان به : نقشه بسیار وسیع و بزرگ به همراه مراحلی که NPC یا غیر بازیکن های درون بازی به شما خواهند داد ، امکان دریافت جادوی خانوادگی در صورت داشتن یک خانواده جادویی ، امکان کشف عناصر طبیعی و جادویی که هر کدام توانایی ها و قدرتهای ویژه و منحصر به فردی دارند ، وقایع زمان بندی شده به همراه چرخه شب و روز و الگوهای آب و هوای مختلف در بازی ، امکان فراگیری جادوهای جدید و طلسم های کاربردی و به کار بردن آنها ، ساخت انواع اسلحه و زره های جادویی و … اشاره کرد . 
نام: Serin Fate
حجم فایل: 473 مگابایت
شرکت سازنده: Vethergen
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 8
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی ، نقش آفرینی ، سرگرمی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Crytivo
رمز فایل: www.download.ir

Serin Fate - Early Access

The Serin Fate stone has turned you into a Witch. Now it’s time to learn some Magic, tidy up your apprentice hut, and find a few battle-worthy Familiars. With your new spells, a couple copper, and some unique friends, can you brave the land? It will be dangerous. With trouble brewing at Chimera Castle, and Monsters roaming the land, you may want to stay in-doors at night... .

لینک دانلود