دانلود بازی Seven: Enhanced Collector’s Edition نسخه PLAZA

Seven: Enhanced Collector’s Edition

شامل بازی Seven: The Days Long Gone ، نسخه ی دیجیتالی کتاب هنری بازی که شامل تمام طراحی های هنری این عنوان در طول توسعه ی آن می شود ، موسیقی متن بازی که توسط Marcin Przybyłowicz سازنده ی موسیقی بازی The Witcher 3: Wild Hunt نواخته شده است ، نقشه ی دیجیتالی بازی و همچنین کتابچه ی دیجیتالی راهنمای این عنوان می شود که همه ی این موارد در ای نسخه از بازی موجود می باشد .

بازی Seven: Enhanced Collector’s Edition

یک عنوان نقش آفرینی ایزومتریک در دنیایی جهان می باشد که شما در آن در نقش Teriel قرار می گیرید ، یک استاد دزد که به ماموریتی مهم فرستاده شده است و سرنوشت امپراتوری وترال به او بستگی خواهد داشت . شما به صورت آزادانه می توانید در محیط این بازی به جست و جو و اکشاف بپردازید و تصمیم بگیرید که به شهروندان این منطقه کمک کنید یا که آن ها را به بردگی بگیرید . این بازی در زندان جزیره ای Peh جریان دارد و اگر تنها یک مکان وجود داشته باشد که Teriel نخواهد به آن جا برود ، آن مکان همین جزیره است . اما زمانی که او در حال انجام یک سرقت حرفه ای و بزرگ است ، یک اتفاق غیر منتظره می افتد و Teriel خود را در یک هواپیما پیدا می کند که نزدیک این جزیره ی بدنام قرار دارد و قرار است او را به آن جا ببرد . او به هیچ وجه نمی تواند از این جزیره فرار کند ، مگر این که کارهایی که شیطان در سرش به او می گوید را انجام بدهد تا نهایتا بتواند آزاد شود . شما در این عنوان باید از تمام مهارت های حیله گری و مخفی کاری خود استفاده کنید تا بتوانید بازی را پیش ببرید و نهایتا از Peh زنده خارج شوید . طراحی جهان این بازی شگفت انگیز است و شامل پایگاه های امنیتی ، مکان های آلوده و منطقه های بسیار خطرناکی می شود که در آن جا خطراتی مانند هیولاهای قدرتمند و متفاوت در انتظار شما هستند .شما می توانید به روش های مختلفی این بازی را تجربه کنید و توسعه دهندگان دست شما را در این زمینه باز گذاشته اند ، می توانید با استفاده از مخفی کاری بازی را پیش ببرید و یا از روش های بسیار سخت و خطرناک و پر سر و صدا وارد عمل شوید . 
نام: Seven: Enhanced Collector's Edition
حجم فایل: 5.47 گیگابایت
شرکت سازنده: IMGN.PRO, Fool's Theory
تاریخ انتشار: 2017
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - نقش آفرینی - ماجرایی - علمی تخیلی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: IMGN.PRO
رمز فایل: www.download.ir

Seven: Enhanced Collector's Edition - PLAZA

Seven: The Days Long Gone is an open-world, isometric role-playing game, in which you play as Teriel, a master thief sent on a mission that will shake the foundations of the Vetrall Empire. Free roam across the vibrant prison island of Peh, and choose whether to help or exploit its many citizens. If there’s one place that Master Thief Teriel avoids at all costs, it’s the prison island of Peh. But when a daring heist takes an unexpected turn, Teriel finds himself shackled on an airship bound for the infamous island. To make matters worse, the daemon inside his head makes it very clear that the thief will never leave unless he does exactly what he’s told.

لینک دانلود