معرفی بازی کامپیوتر Sherlock Holmes Chapter One

Sherlock Holmes Chapter Oneیک بازی جنایی و ماجرایی جهان باز است که شما را در نقش کارآگاه افسانه‌ای یعنی شرلوک هلمز قرار می‌دهد. Sherlock Holmes Chapter One یکی از جدیدترین و بهترین اقتباس‌ها از ماجراجویی‌ها و شخصیت شرلوک هلمز است که توسط استودیو بازی‌سازی Frogwares در حال تولید است. شرلوک در جدیدترین ماجراجویی‌هایش تنها نیست و از همراهی و حمایت دوستی مرموز به نام جان بهره‌مند است. تصمیمات و رفتار شما در این عنوان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و به نوعی استایل و سبک بازی شما را شکل می‌دهد. می‌توانید از راه سخت و خشن پروسه تحقیقات را دنبال کرده و با زور بازو و تهدید مشکلات را حل کنید و یا روش طولانی‌تر و آرام‌تر را سرلوحه کار خود قرار داده و با تحقیقات همه‌جانبه نقاط ضعف و آسیب‌پذیری‌های دشمنان خود را کشف کرده و در مناسب‌ترین زمان ضربه نهایی را وارد کنید! مهارت تحقیق و غریزه کنجکاو نقش مهمی در موفقیت شما ایفا می‌کند. روند بازی کاملاً جنایی و دشوار است به‌گونه‌ای که از جایی که هیچ انتظاری ندارید سرنخ‌های مهمی کشف خواهید کرد! به عنوان یک کارآگاه وظیفه دارید تا تمام شهر را به دنبال سرنخ‌ها بگردید و از هر شایعه و مدرکی برای ایجاد یک پرونده محکم و قطعی استفاده کنید. اسلحه‌ها ساده‌ترین و سرراست‌ترین راه برای نابودی دشمنان و متهمان هستند اما راه‌های بهتری هم وجود دارد. به عنوان مثال می‌توان از امکانات موجود در محیط برای کشتن و نابود کردن متهمان استفاده کرد. در صورت استفاده از این روش کسی به شما شک نخواهد کرد و دستانتان نیز به خون کسی آلوده نخواهد شد.

بازی Sherlock Holmes Chapter One

در قرن 19 میلادی و در یک جزیره مدیترانه‌ای بسیار زیبا روایت می‌شود که با مشکلات و فسادهای سازمان‌یافته دولتی دست و پنجه نرم می‌کند. ساکنان این جزیره افرادی با رسوم خاص و عجیب هستند که از ارتباط با خارجی‌ها و غریبه‌ها دوری می‌کنند. همین مورد روند تحقیقات و به دست آوردن سرنخ‌ها را با مشکل مواجه می‌کند.

..|| این عنوان در سال 2021 منتشر خواهد شد ||..

نام: Sherlock Holmes Chapter One
شرکت سازنده: Frogwares
تاریخ انتشار: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - فکری
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
منتشر کننده: Frogwares
رمز فایل: www.download.ir

Sherlock Holmes Chapter One

As Sherlock, your legacy is written by the decisions you make in this open world detective adventure. Deception, violence, and deduction are just a few resources in your arsenal—your mysterious companion and sounding board, Jon, is another.

لینک دانلود