دانلود نرم افزار Showmaker Dev Kit v1.02-473 نسخه ویندوز

Showmaker Dev Kit

نام بسته توسعه بازی Showmaker می باشد که به استفاده از آن می توانید تغییرات دلخواه را به کلیات این بازی بدهید و از آن استفاده کنید و یا اگر از استاندارهای لازم برخوردار بود آن را به شکل یک پک الحلقی برای بازی منتشر کنید . در نرم افزار Showmaker Dev Kit از موتور گرافیکی Unreal Engine 4 استفاده شده است که به شما این امکان را می دهد تا شخصیت ها ، جلوه های ویژه بازی ، مراحل ، داستان و … را تغییر دهید . در این

نرم افزار Showmaker Dev Kit

می توانید همه کار و همه نوع تغییری روی بازی بدهید و آن را از طریق WorkShop استیم منتشر کنید تا دیگران نیز از آن استفاده کنند . شخصیت های موجود در بازی ، استیج ها و … نیز قابل تغییر هستند و با نصب این بسته توسعه نرم افزاری قادرید همه نوع تغییری را در این بازی اعمال کنید و از آن لذت ببرید .
نام: Showmaker Dev Kit
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.02-473
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Showmaker Dev Kit - Windows

Create your own unique SHOWS . Based on the Unreal Engine 4 Editor, the Mod Editor allows you to make further customizations to the stages, character models, effects...and more . Make special stage effects, or import your favorite characters to dance on the stages you have created . Share your creations on the Steam Workshop .

لینک دانلود