تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Siemens Simcenter 3D Low Frequency EM v2020.1 for NX-1899

Siemens Simcenter 3D Low Frequency EM

یک نرم افزار شبیه سازی برای نمایش نحوه کارکرد دستگاه هایی نظیر تبدیل الکترومکانیک و انرژی می باشد که در صنعت برای ترانسفورماتورهای کاربردی و الکترونیکی ، موتور ها ، ژنراتور ها ، ماشین های خطی ، محرک ها ، شیکرها ، بلندگو ها ، رله ها ، مدار شکن ها ، گرامیش های القایی ، سیستم های سیم پیچ ، کویل ها و … استفاده می شود . نرم افزار Siemens Simcenter 3D Low Frequency EM مبتنی بر کارکرد Simcenter Magnet می باشد که در چندین دهه تخصصی شده است و علاوه بر آن از قابلیت های CAE ، هندسه محوری و مدل سازی CAD که در پایه NX می باشد بهره می برد . از دیگر امکانات کلی

نرم افزار Siemens Simcenter 3D Low Frequency EM

می توان به : بهینه شده برای NX-1899 که دارای پشتیبانی از امکانات و شبیه سازی های حرفه ای برای موتور های خطی ، دوار ،دارای 6 درجه آزادی و … می باشد ، پشتیبانی از شبیه سازی حرکت پیچیده مانند جهش های مغناطیسی ، این نرم افزار با محاسبه دقیق راندمان قابل اطمینان را برای دستگاه مور نظر به شما نشان می دهد ، حل سریع که برای برنامه های کاربردی سازگان و بهینه شده است و می تواند تجزیه تحلیل مربوط به قطعه مورد نظر را در مدت زمان بسیار کمی اطلاع رسانی کند و … اشاره کرد .
نام: Siemens Simcenter 3D Low Frequency EM
حجم فایل: 2.3 گیگابایت
شرکت سازنده: Siemens
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2020.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Siemens Simcenter 3D Low Frequency EM - v2020.1

Simcenter 3D Low Frequency EM offers insight into the performance of electromechanical and energy conversion devices. These include utility and electronic transformers, motors, generators, linear machines (e.g. maglev), actuators, shakers, speakers, solenoids, relays, circuit breakers, induction heating, bus bars, winding systems, ignition coils, etc.

لینک دانلود