تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر SILICON RISING نسخه Portable

SILICON RISING

داستانی علمی تخیلی دارد و در آینده رخ می دهد . در این بازی که مناسب هدست های VR یا واقعیت مجازی است ، شما شخصی فراری هستید که سوار بر یک خودرو قرار دارید و از سربازانی که قصد دستگیری یا کشتن شما را دارند ، فرار می کنید . نکته هیجان انگیز این بازی در اینجا است که این بازی چون برای هدست های واقعیت مجازی ساخته شده است ، دیدی 360 درجه به شما می دهد و شما با کمک این باید هم رانندگی کنید و هم با تفنگی که در دست دیگرتان است دشمنانتان را از بین ببرید که این برای اولین بار در یک بازی با این سبک در واقعیت مجازی اتفاق افتاده است . سختی بازی در اینجا است که دشمنان شما تنها زا یک سمت به شما حمله نمی کنند و وقتی چشمانتان را باز کنید می بینید در طوفانی از گلوله ها هستید که از همه سمت به سمت شما شلیک می شود . در بازی SILICON RISING شما شخصی با مهارت بالای تیراندازی هستید و تنها کافی است که اسلحه خودتان را به سمت دشمن بگیرید و شلیک کنید و به راحتی شدمنتان را شکست دهید اما مشکل شما بر سر تعداد بالای دشمنان است که بی امان به سمت شما شلیک می کنند . حجم بالای گلوله که به سمت شما می آید به شما فرصت استراحت نمی دهد و تنها کاری که می توانید انجام دهید از بین بردن دشمنان است . در

بازی SILICON RISING

به شما ماموریت هایی داده به می شود که شما را در خطرناک ترین مناطق دنیا قرار می دهد و باید بعد از انجام ماموریت از صحنه جرم بگریزید اما فرار کردن در آینده و از دست ربات های پیشرفته کار چندان ساده ای نخواهد بود . این بازی در سبک اکشن و تیراندازی اول شخص قرار دارد و برای دارندگان هدست های واقعیت مجازی مناسب است و پیش نیاز اجرای این بازی داشتن یکی از هدست های VR یا واقعیت محازی می باشد .  
نام: SILICON RISING
حجم فایل: 11.5 گیگابایت
شرکت سازنده: KUKRGAME
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 6
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، واقعیت مجازی ، ماشین سواری
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: KUKRGAME
رمز فایل: www.download.ir

SILICON RISING - Portable

Silicon Rising gives you an all-new experience for an old school arcade-style game, pushing the FPS genre forward with a new VR experience. Fight deadly enemies while dodging gracefully through a storm of attacks. It makes for a totally immersive game experience, you might find yourself dropping to the floor to avoid the hail of bullets. At the same time, you need to watch your back .

لینک دانلود