تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Skillshare Background Design Creating Concept Art for Film & Animation

Skillshare Background Design Creating Concept Art for Film & Animation

اگر شما علاقه مند به ایجاد هنر مفهومی برای فیلم یا انیمیشن هستید ، این دوره نه تنها روش های نقاشی را به شما می آموزد ، بلکه اصول و تئوری زبان بصری را نیز به شما آموزش می دهد. در این کلاس شما اصول مهم و کلیدی را یاد خواهید گرفت که برای هنر پس زمینه یا مفهوم برای فیلم ، بازی و انیمیشن اساسی هستند. شما میاموزید که چگونه یک عمق بصری در نقاشی دیجیتال خود ایجاد کنید ، و همچنین چگونه یک داستان بصری از داستان ایجاد کنید. شما خواهید آموخت که چرا قانون یک سوم کار می کند ، و خواهید فهمید که این کار فقط از ایجاد یک تصویر دلپذیر بسیار بیشتر است. شما یاد خواهید گرفت که این قانون چگونه بر کارهایی که هنرمندان کانسپت حرفه ای در زمینه گسترده تری از تولید انیمیشن ایجاد می کنند تأثیر می گذارد. شما همچنین یاد میگیرید که چگونه تحقیقات بصری انجام دهید ، چگونه تصاویر را برای یک پروژه جمع آوری و تجزیه و تحلیل کنید ، و سپس چگونه دید خود را به یک سری از تصاویر کوچک تقسیم کنید که بر اساس آن پروژه نهایی خود را ایجاد کنید. سپس ما به روند نقاشی می پردازیم ، و من می خواهم مرحله دقیق یک نقاشی هنری را به شما راهنمایی کنم. همه چیز در این پس زمینه مستقیماً نقاشی می شود ، این یک روش بصری و قدرتمند برای نقاشی است و من قصد دارم تکنیک های دقیق را به شما نشان دهم و در حین انجام همه چیز را کاملاً توضیح دهم. در پایان دوره شما یک نمونه کارنامه کاملاً تحقق یافته و عمده خواهید داشت. شما همچنین درک روشنی از ایجاد هر نقاشی دیجیتال برای فیلم خواهید داشت ، زیرا ما روند کار را از ابتدا به پایان رسانده ایم. من ( مربی دوره آموزشی ) به عنوان هنرمند پس زمینه در بسیاری از بازی ها ، نمایش های تلویزیونی انیمیشن و فیلم ها کار کرده ام و علاقه مند به اشتراک گذاشتن مهارت ها و دانش هایی هستم که من را در سفر هنری ام قرار داده است.
نام: Skillshare Background Design Creating Concept Art for Film & Animation
حجم فایل: 962 مگابایت
شرکت سازنده: Skillshare
تاریخ انتشار: 1399/10/04
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 01 ساعت و 53 دقیقه
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

Skillshare Background Design Creating Concept Art for Film & Animation

If you are interested in creating concept art for Film or Animation, then this course will not only teach you techniques for painting, but will also teach you the principles and theory of visual language.
In this class you'll learn key, important principles for composition that are fundamental to background or concept art for film, games and animation.
You're gong to learn how to create a visual sense of depth in your digital painting, as well as how to create a visual sense of story.
You'll learn about Leading Lines, Contrast and the all-important Rule of Thirds
You'll learn WHY the rule of thirds works, and you'll understand that it has much more to do than just simply making a pleasing image.
YOu'll learn how this RULE affects the work that professional concept artists create in the wider context of the animation production.

لینک دانلود