تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی ترسناک و ماجرایی Skin Witch نسخه PLAZA

Skin witch

یک بازی در سبک ترسناک و تلاش برای بقا است که برروی معماها و رازهای درون بازی تمرکز دارد . منابع موجود در بازی بسیار کم است و یابد مراقب باشید که این منابع را به درستی مصرف کنید تا در صورت لزوم دچار مشکل نشوید .همچنین معماهای موجود در بازی به گونه ای است که باید حتما آنها را حل کنید تا وارد قسمت دیگر بازی شوید . داستان بازی skin witch  به این صورت است که شما در یک معدن تاریک به همراه حیوانات گرسنه ، خدمتگذاران جادوگران سیاه و نا امیدی به دام افتاده اید و از دیوارهای این زیرزمین صداهای وحشتناک مدام به گوش شما می رسد و خیلی زود متوجه می شوید که در این مکان تنها نیستید . همچنین متوجه می شوید که این مکانی بوده است برای انجام اعمال شوم و هنر های جادویی سیاه و خطرناک و ممنوعه بوده است به همین خاطر این مکان پر شده است از جانوران شوم و همگی به دنبال شکار شما هستند . برخی از ویژگی های

بازی skin witch

به این شرح است : شما برای زنده ماندن باید بجنگید و باید بدانید که چه زمان باید از خود دفاع کنید و عکس العمل نشان دهید . شما در این بازی با حیوانات وحشتناک روبه رو می شوید که کشتن آن ها بسیار سخت است ، گیم پلی بازی به این صورت است که حیوانات در همه جا پراکنده شده اند و شما می توانید برای زنده ماندن مسیرهای مختلفی را طی کنید و مسیر های خطرناک را انتخاب نکنید ، درون بازی پر شده است از اجساد که حس ترس را بر شما بیشتر می کند و … . 
نام: Skin Witch
حجم فایل: 2.77 گیگابایت
شرکت سازنده: Blackwood Specter
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی ، ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Blackwood Specter
رمز فایل: www.download.ir

Skin Witch - PLAZA

Skin Witch is a true survival horror game, focused on managing limited resources, puzzles, and non-linear gameplay. Trapped in an underground mine you were sent to investigate, you soon learn you’re not alone. In the deep dark, depraved beasts stalk... and hunger.Unspeakable acts of brutality and witchcraft echo off the walls of an underground mine. You are trapped down here with wretched beasts, servants of the Skin Witch. In the line between man and beast... you’ll find only despair.

لینک دانلود