تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Skullgirls 2nd Encore نسخه SKIDROW

Skullgirls 2nd Encore بازی در سبک اکشن , مبارزه ای می باشد که توسط استودیوی Lab Zero Games ساخته شده و استودیوی Autumn Games این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . در بازی Skullgirls 2nd Encore بازیکنان کارکترهای خود را انتخاب کرده و به مبارزات خود را به صورت تک نفره , تیم های دو به دو و یا سه به سه انجام دهید . بازی Skullgirls همانند بسیاری از بازی های مبارزه ای نظیر Taken و مورتال کومبت می باشد . هسته ی اصلی بازی در مورد “Skull Heart” می باشد که یک شی ارزشمند بوده و آرزوی هر زنی می باشد . 2nd Encore در واقع آپدیتی بر بازی اصلی بوده و دارای تمام DLC ها و آپدیت ها بازی می باشد .

سایر توضیحات : موتور بازی سازی Skullgirls از روی Marvel vs. Capcom 2: New Age of Heroes الهام گرفته شده و کارترها همان مدلی را دارند که این بازی Capcom دارند . کارکترها در بازی بسیار زیاد بوده و هرکدام توانایی خاص خود را دارند بیشترین کارکتری که می توان در یک تیم انتخاب کرد سه نفر می باشد . اگر بازی را به صورت تک نفره انجام دهید مقاومت شما در مقابل ضربات بیشتر خواهد بود و جان بیشتر خواهد داشت . بازیکنان می توانند کارکتر خود را شخصی سازی کرده و مطابق با سلیقه ی خود پیش برند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Skullgirls 2nd Encore

مشخصات بازی :نام بازی : Skullgirls 2nd Encoreپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Lab Zero Gamesمنتشر کننده : Autumn Gamesسبک بازی : اکشن , مبارزه اینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Skullgirls 2nd Encore

لینک دانلود